وحیدی: دولت در تلاش است تا موضوع کم‌آبی را به خوبی مدیریریت کند

وزیر کشور با اشاره به خشکسالی و کم‌آبی در کشور گفت: دولت و استانداران در تلاشند تا موضوع کم‌آبی را به خوبی مدیریت کنند و در این حوزه فکر و تدبیر می‌شود و مشکلات با صبر و تحمل حل می‌شود.

به گزارش ایمنا، احمد وحیدی در آئین معارفه استاندار جدید چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: مشکل کم‌آبی یک مشکل عمومی است و همه استان‌های کشور با آن روبرو هستند که در ابتدا باید دعا کرد تا نزولات جوی شکل گیرد و سپس مردم، صبوری و همراهی کنند تا با تدبیر مسؤولان این مشکل برطرف شود.

وی افزود: باید مراقب و هوشیار باشیم که دشمن در مشکل کم‌آبی کشور میدان‌داری نکند چرا که دستگاه‌های معاند تلاش دارند تا بین مردم استان‌های کشور اختلاف ایجاد کنند و القا کنند مردم استان‌ها با یکدیگر مشکل دارند اما نباید چنین اجازه‌ای به دشمن داد.

وزیر کشور با بیان اینکه مساله کم‌آبی یک مشکل بزرگ در کشور است، گفت: باید در این رابطه تدبیر شود و با رعایت عدالت و تأمین نیازهای مردم و با اولویت شرب در این خصوص عمل کرد.

وحیدی ادامه داد: دشمن با ایران و مردم کشور دشمنی دارند و از هر فرصتی برای ضربه‌زدن استفاده می‌کند و یک روز پمپ بنزین‌ها را هک می‌کند و روز دیگر شرکت هواپیمایی را هک می‌کند، از همین رو نباید اجازه هیچ سواستفاده‌ای را به دشمن داد.

نیازمند تدوین الگوی حضور همه‌جانبه مردم در اقتصاد هستیم

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی استان چهارمحال و بختیاری از جمله نرخ بالای بیکاری، اظهار داشت: نیازمند تدوین الگوی حضور همه‌جانبه مردم در اقتصاد هستیم چرا که همانطور که مردم در سیاست، فرهنگ، دفاع و امنیت وارد شدند و همه مسائل را رفع کردند، در اقتصاد نیز باید آنها را وارد میدان کرد.

وزیر کشور ادامه داد: باید خلاقیت‌های مردمی را شکوفا کنیم چرا که عقیده داریم هنر اصلی دولت‌ها این است که با وارد کردن مردم به میدان، مشکلات اقتصادی را برطرف کنند.

وحیدی به فعالیت‌های انجام شده در دولت در ماه‌های اخیر اشاره کرد و گفت: دولت تلاش کرد تا مساله کرونا را به خوبی مدیریت کند و در همین راستا با اجرای طرح واکسیناسیون در حال حاضر در شرایط به نسبت خوبی قرار داریم و در حالی که برخی افراد (سلبریتی‌ها) در دورانی واکسن کرونا مطالبه می‌کردند و عنوان می‌کردند باید سر تعظیم در برابر آمریکا فرود آوریم و واکسن بگیریم، اما اکنون که واکسیناسیون در کشور اجرا شده است، خبری از آنها نیست.

وی ادامه داد: همچنین دولت در موضوع سیمان، فولاد و تأمین سایر اقلام موفقیت‌هایی داشته است و تنظیم بازار را مرتب پیگیر است تا به نقطه مطلوبی برسد.

مسیر محکم و پرامیدی در ادامه پیش رو داریم

وزیر کشور با بیان اینکه مسیر محکم و پر امیدی در ادامه پیش رو داریم، اظهار کرد: امروز دیگر کسی نمی‌گوید حل مسائل اقتصادی با آمریکا است و حالا در مذاکرات اگر بر خواسته‌های برحق ملت ایران تن دادند و خباثت را کنار گذاشتند، مذاکره به نتیجه می‌رسد و اگر نخواستند ملت ایران مسیر پرامید و روشنی در پیش دارد.

وحیدی با گرامیداشت هفته بسیج به بیانات امام راحل و مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت و جایگاه بسیج پرداخت و خاطر نشان کرد: همه ملت ایران بسیجی هستند.

وی از زحمات و خدمات استاندار سابق چهارمحال و بختیاری قدردانی و برای استاندار جدید آرزوی موفقیت کرد و گفت: بی‌شک با کمک همگان و همراهی مردم جهش خوبی در این استان رخ می‌دهد.

منبع: ایرنا

کد خبر 537839

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.