هوا برای عموم شهروندان اصفهانی ناسالم است

کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ یکشنبه ۳۰ آبانماه _ در ساعت منتهی به ۹:۳۰ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۷۳ در وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ یکشنبه آبانماه - در ساعت منتهی به ۹:۳۰ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۷۳ در وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلانشهر اصفهان اکنون در خیابان‌های پروین با شاخص ۱۸۸، انقلاب ۱۸۵، میرزاطاهر ۱۸۲، فیض ۱۸۰، استانداری ۱۷۶، فرشادی ۱۷۴، کاوه ۱۷۱، رهنان ۱۷۰، احمدآباد ۱۶۹، در وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان (قرمز) قرار دارند، ایستگاه مبارکه با شاخص ۱۰۳، در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر، دانشگاه و جی فعال نیست، در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است و شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر روی عدد ۱۲۵ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس و سجزی با قرار گرفتن روی ۱۳۰، در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.

کد خبر 536795

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.