آمار کرونا همدان ۲۵ آبان؛ ۳ فوتی و ۱۴۵ بستری جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا به صورت سرپایی یا بستری شناسایی شده‌اند و سه مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار ابتلاء به کرونا در استان همدان، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته موارد مثبت جدید بستری و سرپایی مبتلا به کرونا در استان همدان ۱۴۵ بیمار گزارش شده است.

وی افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۳۰ هزار و ۶۲۳ نفر موارد مثبت کرونا در بیمارستان‌های استان همدان بستری شدند، همچنین موارد مثبت سرپایی از ابتدا تاکنون در این استان ۹۸ هزار و ۳۸۳ مورد بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان سه مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به سه هزار و ۸۵ نفر رسیده است.

وی در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد هزار و ۶۱۶ نفر، بهار هزار و ۵۴۵ نفر، تویسرکان هزار و ۵۶۲ نفر، رزن هزار و ۲۲۲ نفر، درگزین ۴۰۷ نفر، فامنین ۴۰۷ نفر و کبودرآهنگ یک هزار و ۵۱۶ نفر بوده است.

طاهری ادامه داد: تاکنون در شهرستان ملایر پنج هزار و ۷۱۷ نفر، نهاوند چهار هزار و ۱۰۱ نفر و همدان ۱۱ هزار و ۸۷۰ نفر به کرونا مبتلا شدند.

کد خبر 535823

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.