زمان مناسب تزریق دوز سوم واکسن کرونا

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: افراد عادی بالای ۶۰ سال که چهار ماه از تزریق دز دوم آنها می‌گذرد می‌توانند نسبت به تزریق دز سوم اقدام کنند.

به گزارش ایمنا، جواد معظمی با بیان اینکه فعلاً شرایط کرونا در البرز ثابت است و خبری از پیک ششم در استان نیست؛ افزود: این به این معنی نیست که از رعایت پروتکل‌های بهداشتی غافل شویم چون غفلت از رعایت پروتکل‌ها ممکن است آغازگر پیک جدیدی باشد که برای مردم و کادر درمان زجرآور است. امیدواریم این اتفاق نیفتد و همچنان در شرایط خوبی قرار داشته باشیم.

وی ادامه داد: از مردم می‌خواهم تمام پروتکل‌های بهداشتی از جمله فاصله ایمن، شستشوی دست‌ها و ماسک زدن را رعایت کنند تا مجدداً شاهد پیک جدیدی در استان نباشیم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز روند واکسیناسیون را در البرز بسیار خوب دانست و اظهار کرد: همه مراکز تزریق واکسن برای کسانی که هنوز واکسن دریافت نکرده‌اند به ارائه خدمت می‌پردازند و از افرادی که برای سلامتی خود و خانواده شأن اهمیت قائل می‌شوند، دعوت به تزریق واکسن می‌کنیم.

به گفته معظمی استقبال از واکسن در البرز خوب بوده و اغلب همشهریان واکسن را دریافت کرده‌اند و تعداد کمی هستند که هنوز اقدام به دریافت واکسن نکرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه تزریق دز سوم برای کادر درمان از یک ماه پیش آغاز شده، گفت: افراد عادی بالای ۶۰ سال که چهار ماه از تزریق دز دوم آنها می‌گذرد می‌توانند نسبت به تزریق دز سوم اقدام کنند.

منبع: ایسنا

کد خبر 534669

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.