آمار کرونا همدان ۱۲ آبان؛ ۷ فوتی و ۳۶۹ بستری جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۳۶۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا به صورت سرپایی یا بستری شناسایی شده‌اند و هفت مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار ابتلاء به کرونا در استان همدان، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته موارد مثبت جدید بستری و سرپایی مبتلا به کرونا در استان همدان ۳۶۹ بیمار گزارش شده است.

وی افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۳۰ هزار و ۱۶۰ نفر موارد مثبت کرونا در بیمارستان‌های استان همدان بستری شدند، همچنین موارد مثبت سرپایی از ابتدا تاکنون در این استان ۹۶ هزار و ۴۳۹ مورد بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان هفت مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به سه هزار و ۳۹ نفر رسیده است.

وی در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد یک هزار و ۵۷۹ نفر، بهار یک هزار و ۵۱۲ نفر، تویسرکان یک هزار و ۵۳۰ نفر، رزن یک هزار و ۲۰۲ نفر، درگزین ۴۰۲ نفر، فامنین ۴۰۳ نفر و کبودرآهنگ یک هزار و ۴۸۱ نفر بوده است.

طاهری ادامه داد: تاکنون در شهرستان ملایر پنج هزار و ۶۴۲ نفر، نهاوند چهار هزار و ۲۵ نفر و همدان ۱۱ هزار و ۷۳۵ نفر به کرونا مبتلا شدند.

کد خبر 533060

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.