آمار کرونا اصفهان ۱۲ آبان؛ ۱۶ فوتی و ۴۴۵ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۴۴۵ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

نورالدین سلطانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به تعداد کل موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا از ابتدا تاکنون، اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک میلیون و ۱۹۳ هزار و ۷۳۱ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی تعداد کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۱۸ هزار و ۹۲ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته ۴۴۵ نفر گزارش شده است و تعداد کل بستری شده در بیمارستان به علت کرونا از ابتدا تاکنون ۱۷۷ هزار و ۶۹۰ نفر گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، تصریح کرد: همچنین تعداد ۱۶ هزار و ۶۰۷ نفر آمار کل فوت شدگان قطعی و مشکوک به علت کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل بوده است.

وی ادامه داد: تعداد ۱۷۷ هزار و ۶۹۰ نفر نیز تعداد کل بستری شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و تعداد بهبود یافتگان نیز ۱۱۹ هزار و ۲۳۳ نفر اعلام شده است.

سلطانیان با بیان اینکه در حال حاضر یک هزار و ۷۰ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، افزود: از این تعداد ۲۱۴ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آمار تعداد کل بهبود یافتگان از از ابتدا تاکنون گفت: در این بازه زمانی ۱۱۹ هزار و ۲۳۳ نفر بهبودیافتگان کرونا هستند و تعداد بیماران ترخیص شده جدید در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۱۷۹ نفر بوده است.

وی تاکید کرد: همچنین آمار مرگ و میر بیماران مشکوک و قطعی به کرونا در طی ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان ۱۶ نفر گزارش شده است.

کد خبر 532950

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.