منطقه ۲ شهری؛ میزبان جشن «ب» مثل بازیافت

معاون اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از برگزاری دومین مرحله از مجموعه جشن های «ب» مثل بازیافت با هدف آموزش، فرهنگسازی و جلب مشارکت شهروندی و با تمرکز بر آموزش تخصصی کودکان و نوجوانان خبر داد.

محمد بدیعی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: با توجه به استقبال گسترده شهروندان از اولین مرحله جشن «ب» مثل بازیافت در منطقه هشت شهری، سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان به مناسبت روز دانش‌آموز، اقدام به برگزار این جشن در منطقه دو شهری کرده است.

وی با اشاره به اینکه این رویداد با همکاری شهرداری منطقه دو اصفهان برگزار می‌شود، افزود: دومین جشن «ب» مثل بازیافت در محل پارک قلمستان واقع در خیابان امام خمینی (ره) برگزار می‌شود و طی آن ضمن برپایی ایستگاه فرهنگی، آموزش‌های مدیریت پسماند و بازی و نقاشی برای کودکان، ژتون دریافت هدیه از ایستگاه بازیافت نیز میان آنها توزیع خواهد شد.

معاون اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با اشاره به اهمیت آموزش و فرهنگ‌سازی در برنامه‌های سازمان، تصریح کرد: جلب مشارکت عمومی از طریق آگاه‌سازی، تغییر نگرش و اصلاح رفتار شهروندان بخش دائمی و مورد تاکید فعالیت‌های سازمان بوده و به طور مستمر از مرحله تولید محصولات آموزشی تا توزیع میان جامعه هدف و دریافت بازخوردها به همراه ارائه آموزش‌های میدانی ادامه دارد.

وی با توصیه به شهروندان در خصوص همکاری با عوامل مجاز سازمان، تأکید کرد: سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان برای دریافت و جمع آوری گروه‌های مختلف پسماند شامل پسماندهای تر، خشک، جز ویژه پسماندهای خانگی و پسماندهای حجیم برنامه مشخصی دارد که در نهایت به حفظ محیط زیست و توسعه پایدار شهری کمک می‌کند و از این رو لازم است شهروندان با مشارکت صحیح و اصولی به تسهیل این مسیر کمک کنند.

کد خبر 532933

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.