آمار کرونا همدان چهارم آبان؛ ۵ فوتی و ۲۴۹ بستری جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۲۴۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا به صورت سرپایی یا بستری شناسایی شده‌اند و پنج مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار ابتلاء به کرونا در استان همدان، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته موارد مثبت جدید بستری و سرپایی مبتلا به کرونا در استان همدان ۲۴۹ بیمار گزارش شده است.

وی افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲۹ هزار و ۷۷۵ نفر موارد مثبت کرونا در بیمارستان‌های استان همدان بستری شدند، همچنین موارد مثبت سرپایی از ابتدا تاکنون در این استان ۹۴ هزار و ۶۰۹ مورد بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان پنج مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به سه هزار و یک نفر رسیده است.

وی در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد یک هزار و ۵۵۶ نفر، بهار یک هزار و ۴۸۵ نفر، تویسرکان یک هزار و ۵۰۳ نفر، رزن یک هزار و ۱۸۶ نفر، درگزین ۳۹۷ نفر، فامنین ۳۹۸ نفر و کبودرآهنگ یک هزار و ۴۶۳ نفر بوده است.

طاهری ادامه داد: تاکنون در شهرستان ملایر پنج هزار و ۵۷۵ نفر، نهاوند سه هزار و ۹۶۱ نفر و همدان ۱۱ هزار و ۶۱۱ نفر به کرونا مبتلا شدند.

کد خبر 531414

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.