آمار کرونا همدان سوم آبان؛ ۴ فوتی و ۲۹۳ بستری جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۲۹۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا به صورت سرپایی یا بستری شناسایی شده‌اند و چهار مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار ابتلاء به کرونا در استان همدان، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته موارد مثبت جدید بستری و سرپایی مبتلا به کرونا در استان همدان ۲۹۳ بیمار گزارش شده است.

وی افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲۹ هزار و ۷۱۱ نفر موارد مثبت کرونا در بیمارستان‌های استان همدان بستری شدند، همچنین موارد مثبت سرپایی از ابتدا تاکنون در این استان ۹۴ هزار و ۴۲۴ مورد بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان چهار مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به دو هزار و ۹۹۶ نفر رسیده است.

وی در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد یک هزار و ۵۵۲ نفر، بهار یک هزار و ۴۸۰ نفر، تویسرکان یک هزار و ۴۹۸ نفر، رزن یک هزار و ۱۸۲ نفر، درگزین ۳۹۵ نفر، فامنین ۳۹۸ نفر و کبودرآهنگ یک هزار و ۴۵۸ نفر بوده است.

طاهری ادامه داد: تاکنون در شهرستان ملایر پنج هزار و ۵۷۱ نفر، نهاوند سه هزار و ۹۵۱ نفر و همدان ۱۱ هزار و ۵۸۹ نفر به کرونا مبتلا شدند.

کد خبر 531196

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.