آمار کرونا کردستان ۲۵ مهر؛ ۱۰ فوتی و ۲۱۹ ابتلای جدید

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت بحران کرونا دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _یکشنبه ۲۵ مهرماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی ۲۱۹ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند.

وی افزود: از این تعداد ۵۰۸ نفر در شهرستان سنندج، ۷۱ نفر در شهرستان سقز، ۲۶ نفر در شهرستان قروه، ۱۵ نفر در شهرستان بیجار، ۳۱ نفر در شهرستان کامیاران، ۵۴ نفر در شهرستان بانه، ۱۰۶ نفر در شهرستان مریوان، ۸ نفر در شهرستان دیواندره و ۱۷ نفر در شهرستان دهگلان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه در حال حاضر ۸۵۰ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری شده‌اند، ادامه داد: هم اکنون ۸۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش شده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار یک هزار و ۷۵۵ نفر رسید.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۷۵۲ نفر در شهرستان سنندج، ۱۶۴ نفر در شهرستان مریوان، ۲۸۸ نفر در شهرستان سقز، ۱۴۲ نفر در شهرستان قروه، ۷۱ نفر در شهرستان بیجار، ۹۵ نفر در شهرستان کامیاران، ۸۸ نفر در شهرستان دیواندره، ۱۲۶ نفر در شهرستان بانه، ۲۴ نفر در شهرستان دهگلان و ۵ نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 529411

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.