آمار کرونا قزوین ۲۴ مهر؛ ۵ فوتی و ۷۳ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در این استان را تشریح کرد.

محمدحسن ارداقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان قزوین در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز شنبه _ ۲۴ مهرماه _ اظهار کرد: در این مدت ۷۳ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین شناسایی شده و ۱۳۰ مورد جدید قطعی و مشکوک مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های سطح استان بستری شدند.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته، پنج فوتی مبتلا به کرونا در استان قزوین گزارش شده و آمار مجموع جان باختگان مبتلایان به کووید -۱۹ در استان از ابتدا تاکنون به دو هزار و ۵۱۵ نفر رسیده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۲ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

ارداقیان با بیان اینکه در وضعیت کنونی ۳۵۴ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان قزوین شناسایی و بستری شده‌اند، ادامه داد: از این تعداد ۳۳ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و تاکنون ۴۱ هزار و ۴۵۴ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین بستری شده‌اند.

کد خبر 529183

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.