آمار کرونا همدان ۲۲ مهر؛ ۲ فوتی و ۳۸۵ بستری جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۳۸۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا به صورت سرپایی یا بستری شناسایی شده‌اند و دو مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار ابتلاء به کرونا در استان همدان، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته موارد مثبت جدید بستری و سرپایی مبتلا به کرونا در استان همدان ۳۸۵ بیمار گزارش شده است.

وی افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲۹ هزار و ۵۵ نفر موارد مثبت کرونا در بیمارستان‌های استان همدان بستری شدند همچنین موارد مثبت سرپایی از ابتدا تاکنون در این استان ۹۱ هزار و ۵۳۶ مورد بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان دو مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به دو هزار و ۹۴۶ نفر رسیده است.

طاهری در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد یک هزار و ۵۱۱ نفر، بهار یک هزار و ۴۶۰ نفر، تویسرکان یک هزار و ۴۶۸ نفر، رزن یک هزار و ۱۵۲ نفر، درگزین ۳۸۶ نفر، فامنین ۳۹۲ نفر و کبودرآهنگ یک هزار و ۴۳۵ نفر بوده است.

وی ادامه داد: تاکنون در شهرستان ملایر پنج هزار و ۴۶۰ نفر، نهاوند سه هزار و ۸۱۸ نفر و همدان ۱۱ هزار و ۳۵۰ نفر به کرونا مبتلا شدند.

کد خبر 528795

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.