پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اصفهان به استاندار جدید

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان با انشار پیامی، انتصاب سید رضا مرتضوی را به سمت استاندار اصفهان تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار ایمنا، متن پیام رمضانعلی معتمدی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان بدین شرح است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر سید رضا مرتضوی

استاندار محترم و فرهیخته اصفهان

با سلام و احترام

مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی، توفیق بزرگ و فرصتی طلایی برای خدمتگزاری به مردم بزرگواری است که در مقاطع حساس تاریخی و سرنوشت ساز، حضور آگاهانه و مدبرانه دارند.

انتخابات دوره سیزدهم ریاست جمهوری اسلامی آن‌هم در هجوم همه جانبه دشمنان قسم خورده بواسطه حضور هوشمندانه مردم عزیز و با انتخابی اصلح با شکوهمندی فراوان برگزار شد.

دولت مردمی آیه اله رئیسی در همین آغازین ماه‌های فعالیت خود نشان داد که عزم و اراده‌ای جدی برای آبادانی و رفع محرومیت‌های اقساط نقاط کشور دارد و اصفهان در قلب ایران و کانون فرهنگ و تمدن و اندیشه و قطب هنر و اقتصاد این سرزمین پهناور، یکی از خواستگاه‌های مورد توجه دولت مردمی و اسلامی است.

نقش محوری و بی بدلیل نماینده عالی دولت در استان انکار ناپذیر بوده و استاندار اصفهان، مهمترین رکن و بلکه فرمانده میدان توسعه و پیشرفت استان است.

انتخاب شایسته آن جناب توسط رئیس محترم جمهوری و رأی اعتماد هیأت وزیران، نوید بخش روزهای روشن و امید بخش تر از گذشته استانی است که نصف جهانش می‌نامند.

سرزمینی که در هر حوزه‌ای از ایثار و شهادت گرفته تا صنعت و فرهنگ و هنر سرآمد و الگو ساز بوده و هست.

ضمن تبریک این انتصاب ارزشمند از طرف خود و اهالی فرهنگ و هنر استان، توفیق روز افزون آن جناب در پیشبرد اهداف عالی نظام و دولت، را از خداوند متعال خواهانم.

فرصت را مغتنم شمرده، آمادگی خانواده بزرگ فرهنگ و ارشاد اسلامی استان را در جهت همراهی و همسویی با سیاست‌های فرهنگی دولت انقلابی و مکتبی بویژه منویات مقام معظم رهبری و مطالبات فرهنگی رئیس محترم جمهور و برنامه‌های شاخص استان برای اعتلای نام و اعتبار اصفهان اعلام می‌دارد.

رمضانعلی معتمدی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان

کد خبر 528285

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.