تأکید معاون اول رئیس‌جمهور بر ایجاد ثبات در بازار

معاون اول رئیس‌جمهور بر ضرورت هماهنگی و تمرکز دستگاه‌ها برای ایجاد ثبات در بازار و عرضه فراوان کالاهای اساسی تأکید کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس‌جمهور، جلسه ستاد تنظیم بازار و بررسی وضعیت دپوی کالاهای اساسی در بنادر عصر امروز، چهارشنبه چهاردهم مهرماه به ریاست محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شد.

وی در این جلسه با اشاره به اهمیت موضوع تنظیم بازار و ضرورت تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، ثبات بازار و فراوانی کالاها تأکید کرد.

معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه نوسانات قیمتی در بازار از یک سو موجب بروز مشکل در تولید می‌شود و از سوی دیگر نارضایتی مصرف‌کنندگان را به دنبال دارد، بر ضرورت هماهنگی و تمرکز همه دستگاه‌ها به منظور ایجاد ثبات در بازار و وفور کالاها تأکید کرد.

مخبر از دستگاه‌ها و وزارتخانه‌های مسئول تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم خواست تا در فرآیند تولید و توزیع کالاها و همچنین نظارت بر قیمت‌ها، حضوری مؤثر در بازار داشته باشند و مانع از سوء‌استفاده افراد سودجو شوند.

در این جلسه که رئیس دفتر رئیس‌جمهور، وزرای صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، دادگستری، رؤسای سازمان تعزیرات، رئیس کل گمرک و معاونین دستگاه‌های ذی‌ربط نیز حضور داشتند، پس از ارائه راهکارهای دستگاه‌ها برای تنظیم بازار، تصمیمات لازم در خصوص تأمین و توزیع کالاهای اساسی، تسهیل روند ترخیص کالاها از بنادر و نظارت بر قیمت‌ها اتخاذ شد.

کد خبر 527118

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.