آمار کرونا کردستان ۱۱مهر؛ یک فوتی و ۳۳۲ ابتلای جدید

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت بحران کرونا دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _یکشنبه ۱۱ مهرماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی ۳۳۲ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند.

وی افزود: از این تعداد ۵۵۹ نفر در شهرستان سنندج، ۷۷ نفر در شهرستان سقز، ۴۴ نفر در شهرستان قروه، ۲۱ نفر در شهرستان بیجار، ۴۲ نفر در شهرستان کامیاران، ۲۷ نفر در شهرستان بانه، ۱۱۸ نفر در شهرستان مریوان، ۱۰ نفر در شهرستان دیواندره و ۱۷ نفر در شهرستان دهگلان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه در حال حاضر ۹۵۵ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری شده‌اند، ادامه داد: هم اکنون ۹۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته یک فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش شده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار یک هزار و ۶۶۴ نفر رسید.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۷۰۳ نفر در شهرستان سنندج، ۱۵۵ نفر در شهرستان مریوان، ۲۷۶ نفر در شهرستان سقز، ۱۳۹ نفر در شهرستان قروه، ۷۱ نفر در شهرستان بیجار، ۹۱ نفر در شهرستان کامیاران، ۸۷ نفر در شهرستان دیواندره، ۱۱۸ نفر در شهرستان بانه، ۲۱ نفر در شهرستان دهگلان و سه نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 526492

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.