شعار «هفته ملی کودک» اعلام شد

ویژه‌برنامه‌های «روز جهانی» و «هفته ملی کودک» در سال ۱۴۰۰ با شعار «حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی» در سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش ایمنا و به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، ابوالقاسم سلیمانی، دبیر هفته ملی کودک با اعلام این خبر، گفت: پس از بررسی شعارهای پیشنهادی «هفته ملی کودک» از سوی سازمان‌های فعال در حوزه کودکان و نوجوانان، این شعار برای برنامه‌های «روز جهانی و هفته ملی کودک» انتخاب شد.

وی افزود: ویژه‌برنامه‌های هفته ملی کودک طی روزهای ۱۶ تا ۲۲ مهر ۱۴۰۰ در سراسر کشور به‌صورت مجازی و حضوری اجرا خواهد شد.

به‌گفته مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، تکیه بر شادیِ‌، نشاط و بازی از جمله نکته‌های مهمی است که این رویداد بر آن تاکید دارد و با این نگاه است که برگزاری ویژه‌برنامه‌هایی متنوع با اهداف این رویداد تعریف شده و فراهم‌آوردن زمینه‌هایی برای ایجاد فضای شاد و بانشاط بخشی از رویکردهای اصلی این برنامه فرهنگی خواهد بود.

سلیمانی ادامه داد: در این هفته تمام استان‌های کشور با همراهی نهادها و سازمان‌های مختلف برنامه‌های متنوعی را برای کودکان و آگاهی‌بخشی درباره مسائل و نیازهای کودکان تدارک دیده‌اند.

دبیر «هفته ملی کودک» تصریح کرد: بر همین اساس، با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا در کشور، بیشتر برنامه‌های این هفته به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

اسامی روزهای «هفته ملی کودک» و ویژه‌برنامه‌های «روز جهانی کودک» به‌زودی اعلام خواهد شد.

کد خبر 525296

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.