آمار کرونا کردستان ۲ مهر؛ ۵ فوتی و ۳۵۳ ابتلای جدید

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت بحران کرونا دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _جمعه دوم مهرماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی ۳۵۳ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند.

وی افزود: از این تعداد ۵۴۷ نفر در شهرستان سنندج، ۸۵ نفر در شهرستان سقز، ۴۴ نفر در شهرستان قروه، ۲۲ نفر در شهرستان بیجار، ۴۳ نفر در شهرستان کامیاران، ۲۴ نفر در شهرستان بانه، ۱۱۵ نفر در شهرستان مریوان، ۱۰ نفر در شهرستان دیواندره و ۱۷ نفر در شهرستان دهگلان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه در حال حاضر ۹۱۱ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری شده‌اند، ادامه داد: هم اکنون ۸۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته پنج فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش شده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار یک هزار و ۶۱۹ نفر رسید.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۶۸۳ نفر در شهرستان سنندج، ۱۴۲ نفر در شهرستان مریوان، ۲۷۱ نفر در شهرستان سقز، ۱۳۷ نفر در شهرستان قروه، ۷۱ نفر در شهرستان بیجار، ۸۸ نفر در شهرستان کامیاران، ۸۷ نفر در شهرستان دیواندره، ۱۱۶ نفر در شهرستان بانه، ۲۱ نفر در شهرستان دهگلان و سه نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 524438

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.