شهردار منتخب انزلی وضعیت اقتصادی نامناسب شهرداری را بهبود بخشد

رئیس شورای اسلامی شهر بندرانزلی گفت: پاکدستی، تجربه کاری بالا، ارتباط و تعامل بسیار خوب با کارکنان شهرداری و مدیران شهرستانی، مهمترین دلایل اعضای شورا در انتخاب مهدی خلیلی به عنوان شهردار بندرانزلی است.

شعبان جعفری جفرودی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: ۱۰ نفر نامزد تصدی شهرداری انزلی بودند که سه نفر از آنها انصراف دادند. برای اینکه از هفت نامزد حاضر حقی ضایع نشود، این افراد در دو روز برنامه‌های خود در جلسات غیر علنی شورای اسلامی شهر به اعضا ارائه کردند که به صورت زنده از صفحه اجتماعی شورا برای شهروندان پخش شد.

وی افزود: دهمین جلسه شورای اسلامی شهر انزلی با محوریت انتخاب شهردار این شهر روز پنج شنبه ۲۵ شهریورماه با حضور بابک شکوهی راد معاون عمرانی فرماندار انزلی در محل شورا طی دو مرحله برگزار شد که هر کدام از اعضا به دو نفر از هفت گزینه شهرداری انزلی رأی دادند؛ در مرحله اول مجید کیاورز یک رأی، محمد انام‌پور یک رأی، مصطفی مرتضوی یک رأی، امیر احمدی‌فرد دو رأی، رضا رسولی سه رأی و مهدی خلیلی پنج رأی کسب کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر انزلی ادامه داد: اعضای شورا، برای انتخاب شهردار از بین دو گزینه رضا رسولی و مهدی خلیلی که بیشترین رأی را کسب کرده بودند. دوباره اقدام به رأی گیری کردند. که در نهایت مهدی خلیلی با کسب هفت رأی قاطع، به عنوان شهردار بندرانزلی انتخاب شد.

جعفری تصریح کرد: از نظر من، همه نامزدهای تصدی شهرداری انزلی که برنامه‌های خود را ارائه کردند. رزومه خوبی داشتند اما با توجه به اینکه مهدی خلیلی از کارمندان با سابقه شهرداری انزلی بوده و دو دوره نیز مسئولیت سرپرستی این نهاد را بر عهده داشته است اعضای شورای اسلامی شهر به این نتیجه رسیدند که وی به دلیل داشتن تجارب خوب در واحد درآمد، می‌تواند وضعیت مالی و اقتصادی نامناسب شهرداری را بهبود ببخشد.

وی پاک دستی، تجربه کاری بالا، ارتباط و تعامل خوب با کارکنان شهرداری و مدیران شهرستانی را از دلایل مهم انتخاب مهدی خلیلی به عنوان شهردار انزلی دانست و افزود: خلیلی از ظرفیت کاری بسیار خوبی در شهرداری برخوردار بوده و انسانی صادق است که امیدواریم در جهت رشد و توسعه شهر از نقطه نظرات کارشناسان و صاحب نظران، کارکنان شهرداری، اعضای شورای اسلامی شهر و شهروندان به خوبی بهره ببرد.

گفتنی است مهدی خلیلی متولد ۱۳۵۳ در بندرانزلی و دارای تحصیلات کارشناس ارشد مدیریت دولتی است. رئیس کارگزینی، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی، رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری، شهردار ناحیه غازیان، رئیس درآمد، دو دوره سرپرست شهرداری بندرانزلی از سوابق کاری خلیلی است.

کد خبر 522750

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.