تماس با ۱۱۰ و درخواست کمک با سفارش پیتزا

سخنگوی نیروی انتظامی گفت: در پی تماس یک خانم با ۱۱۰ و سفارش پیتزا، هوشیاری اپراتور با دریافت پاسخ "بله-خیر" و اطمینان از مزاحمت فردی برای وی، بلافاصله مأموران پلیس به محل وقوع تماس اعزام و متهم دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سردار مهدی حاجیان در اینستاگرام خود نوشت:

"درخواست امدادرسانی از پلیس به سبک فیلم‌های هالیوودی / تماس با مرکز ۱۱۰ و درخواست کمک با سفارش پیتزا!

جانشین فرمانده انتظامی استان قم:

در پی تماس یک خانم با ۱۱۰ و سفارش پیتزا، هوشیاری اپراتور با دریافت پاسخ "بله-خیر" و اطمینان از مزاحمت فردی برای وی، بلافاصله مأموران پلیس به محل وقوع تماس اعزام و متهم دستگیر شد.

بامداد سه شنبه طی تماس خانمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ قم و سفارش پیتزا، هوشیاری اپراتور باعث شد تا با درخواست پاسخ "بله-خیر" از شخص تماس گیرنده و اطمینان از مزاحمت برای وی، بلافاصله موضوع به مأموران گشت کلانتری ۱۹ توحید اعلام و موضوع در دستور کار مأموران این کلانتری قرار گرفت.

در ادامه پلیس با حضور در محل وقوع تماس، عامل مزاحمت که همسر سابقش بوده و وارد منزل شده را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند. تحقیقات تکمیلی از علل و انگیزه ارتکاب جرم در دست بررسی است. "

سخنگوی ناجا در پست دیگری نوشت:

"بزرگترین پیشرفت کشور

فرمانده ناجا تولید واکسن را بزرگترین پیشرفت کشور در حوزه درمانی عنوان کرد که جوانان این مرزو بوم با روحیه جهادی و تاسی به شهدا به آن دست یافتند و بیان داشت: امروز دشمنان آنقدر در رسانه‌ها فضاسازی می‌کنند تا مردم ما کارهای بزرگی که در کشور می‌شود را فراموش کنند. "

سردار حاجیان همچنین در پست دیگری آورده است:

"فرمانده ناجا در مراسم یادواره شهید "کیامرزایزدی" و شهدای والامقام روستای لای بید استان اصفهان

فرمانده ناجا شهید "کیامرز ایزدی" را یک الگوی واقعی و حقیقی خواند و اخلاص، سراپا گوش به فرمان امام بودن، صبوری، شاکر بودن، داشتن روحیه ایثارگری، جهاد، شهادت‌طلبی و بصیرت را از ویژگی‌های بارز این شهید برشمرد و اظهار داشت: امروز جوانان عزیز باید بدانند که نسل‌های گذشته چه کردند و باید کاری کنیم که شهدا الگوی نسل جدید شوند.

فرمانده نیروی انتظامی، تأسی به شهدا را بهترین راه ایمنی جامعه در برابر آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد و گفت: امروز اگر می‌خواهیم جامعه ما آسیب نبیند و در مقابل آسیب‌ها ایمن باشد باید به شهدا تأسی کرده و راه آنها را ادامه دهیم. "

تماس با ۱۱۰ و درخواست کمک با سفارش پیتزا

تماس با ۱۱۰ و درخواست کمک با سفارش پیتزا

تماس با ۱۱۰ و درخواست کمک با سفارش پیتزا

کد خبر 522661

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.