برپایی ۷۷۰ پایگاه "شور عاطفه‌ها" در استان اصفهان

۷۷۰ پایگاه شور عاطفه‌ها کمیته امداد استان اصفهان در روزهای ۲۵ و ۲۶ شهریورماه هدایای نقدی و غیرنقدی نیکوکاران را برای کمک به دانش آموزان نیازمند دریافت می‌کنند.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، عباسعلی زارعان با اشاره به برگزاری رویداد ملی شور عاطفه‌ها هم‌زمان با سراسر کشور و با شعار "باهم مشق محبت بنویسیم"، اظهار کرد: این رویداد از ۲۰ شهریورماه آغاز شده و تا ۱۱ مهرماه ادامه دارد.

وی افزود: ۷۷۰ پایگاه شور عاطفه‌ها کمیته امداد استان روزهای ۲۵ و ۲۶ شهریورماه در سطح شهر، مراکز نیکوکاری، مساجد و پایگاه‌های بسیج هدایای نقدی و غیرنقدی نیکوکاران را برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند دریافت می‌کنند، همچنین سه هزار و ۴۰۰ پایگاه مدارس استان با همکاری آموزش و پرورش از ابتدای سال تحصیلی به صورت مجازی و در بستر پیام رسان شاد در این زمینه فعالیت خواهند کرد.

قائم مقام کمیته امداد استان اصفهان ادامه داد: با کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نیکوکار استان در قالب"شور عاطفه‌ها"مایحتاج تحصیلی ۳۸ هزار دانش‌آموز، دانشجو و طلبه نیازمند تحت حمایت این نهاد تهیه و در بین آن‌ها توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه تأکید این نهاد بیشتر بر اهدای کمک‌ها به‌صورت غیرحضوری است، تصریح کرد: روش‌های الکترونیکی متنوع برای سهولت در پرداخت کمک‌ها در نظر گرفته شده است و مردم خیراندیش استان می‌توانند از طریق کد دستوری #۱*۰۳۱*۸۸۷۷* تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷، پایگاه اینترنتی emdad.ir و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ به یاری دانش آموزان نیازمند بشتابند.

کد خبر 522324

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.