آمار کرونا همدان ۲۱ شهریور؛ ۶ فوتی و ۱۰۷ ابتلای جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۰۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند و شش مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان همدان در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۰۷ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان همدان گزارش شده است.

وی افزود: مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۳۸۳ مورد بوده است که ۲۶۶ نفر در بخشی عادی و ۱۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدند که حال ۶۳ نفر نیز وخیم گزارش شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا ویروس تاکنون ۲۶ هزار و ۲۵۱ نفر در استان همدان به کرونا ویروس مبتلا شدند.

طاهری با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان شش مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون دو هزار و ۷۲۳ نفر رسیده است.

وی در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد یک هزار و ۳۳۷ نفر، بهار یک هزار و ۳۳۳ نفر، تویسرکان یک هزار و ۳۹۲ نفر، رزن یک هزار و ۴۳ نفر، درگزین ۳۴۸ نفر، فامنین ۳۷۵ نفر و کبودر آهنگ یک هزار و ۳۴۷ نفر بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان ادامه داد: تاکنون در شهرستان ملایر چهار هزار و ۹۹۸ نفر، نهاوند سه هزار و ۲۸۲ نفر و همدان ۱۰ هزار و ۲۲۵ نفر به کرونا مبتلا شدند و ۵۷۱ مورد مثبت بستری نیز در بیمارستان‌های همدان مربوط به افراد غیربومی است.

کد خبر 521534

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.