تداوم آموزش مجازی از مهر ماه در دانشگاه آزاد

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تداوم آموزش مجازی تصمیمی است که تا کنون برای بازگشایی دانشگاه در مهر ماه گرفته شده است، دانشگاه در این خصوص تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کروناست.

به گزارش ایمنا، احمد حیدری در خصوص بازگشایی دانشگاه آزاد اظهار کرد: دانشگاه آزاد آمادگی بازگشایی مدارس به صورت حضوری و مجازی را دارد، تصمیم گیرنده در این خصوص ستاد ملی مقابله با کرونا است.

وی افزود: تصمیمات ستاد مقابله با کرونا برای بازگشایی دانشگاه در دستور کار قرار می‌گیرد؛ چرا که دانشگاه در این زمینه تصمیم گیرنده نیست.

سخنگوی دانشگاه آزاد با اشاره به واکسیناسیون دانشجویان تاکید کرد: دانشگاه آزاد ۳۰۰ مرکز برای واکسیناسیون آماده کرده و واکسیناسیون هیات علمی درحال انجام است.

وی ادامه داد: در حال حاضر منتظر واکسن هستیم تا واکسیناسیون دانشجویان هم آغاز شود، وزارت بهداشت در جریان مطالبه ما برای واکسیناسیون دانشجویان هست و این وزارتخانه همکاری خوبی هم با دانشگاه داشته است.

سخنگوی دانشگاه آزاد یاد آورشد: هر زمان وزارت بهداشت اعلام کند، واکسیناسیون دانشجویان آغاز می‌شود.

حیدری خاطرنشان کرد: شیب تهیه واکسن در کشور رو به بهبود است و امید است به زودی واکسیناسیون دانشجویان هم آغاز شود. نیروهای دانشگاه در این مراکز توانایی واکسیناسیون کارکنان و اعضای هیات علمی، دانشجویان و بخشی هم ظرفیت مردمی را دارند.

منبع: ایرنا

کد خبر 520900

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.