وحیدی: خرمشاد در عرصه مسوولیت حوزه سیاسی، کارآزموده است

وزیر کشور در جلسه شورای معاونین وزارت کشور با معرفی معاون سیاسی جدید این وزارتخانه، محمدباقر خرمشاد را کارآزموده در عرصه مسئولیت حوزه سیاسی عنوان کرد.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی در جلسه شورای معاونان وزارت کشور، جمال عرف را از دوستان قدیم و شخصیتی اندیشمند و فرهیخته از نظر علمی و عملی توصیف کرد و از تلاش‌های او در دوره تصدی معاونت سیاسی وزارت کشور از جمله برگزاری دو دوره انتخابات سراسری قدردانی کرد.

وی ابراز امیدواری کرد که از توان علمی و تجربه عملی عرف در بخش‌های دیگر استفاده شود.

وزیر کشور با معرفی محمدباقر خرمشاد به عنوان معاون سیاسی جدید وزارت کشور، گفت: خرمشاد از شناخته شدگان فضای سیاسی هستند و مسوولیت‌های متعدد و مهمی را در پیشینه خود دارد.

وحیدی با اشاره به توان و ظرفیت علمی معاون جدید سیاسی وزارت کشور، خرمشاد را کارآزموده در عرصه مسئولیت حوزه سیاسی برشمرد.

در این جلسه، جمال عرف که نزدیک به سه سال مسئولیت حوزه سیاسی وزارت کشور و ستاد انتخابات کشور را برعهده داشت ضمن شکرگزاری به درگاه الهی، خاطرنشان کرد: در دوره مسئولیت تلاش کردیم فضای سیاسی کشور آرام باشد و در عرصه تحولات سیاسی کشور، عقلانیت حاکم باشد.

وی اجرای قانون، سیاست‌های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری و سایر اسناد بالادستی را مبنای اصلی حرکت در دوره مسئولیت در معاونت سیاسی وزارت کشور برشمرد.

عرف تغییر معاون سیاسی وزارت کشور را طبیعت مقطع تغییر دولت‌ها توصیف کرد و از وزیر کشور برای تسهیل این روند تشکر کرد.

معاون سابق سیاسی وزارت کشور، خرمشاد معاون جدید سیاسی را مدیری فرهیخته و با تجربه عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد خرمشاد در دوره مسئولیت در وزارت کشور موفق باشد.

محمدباقر خرمشاد، معاون جدید سیاسی وزارت کشور نیز در این نشست گفت: خدا را شاکرم که توفیق خدمت در سنگر جدیدی را به من عطا کرد.

وی افزود: جایگزینی عرف کار سختی است. بحمدا… او توفیقات زیادی داشت و ان شاءا… مسیر کار در حوزه سیاسی را با رویکرد ارتقای وفاق و کارآمدی، مشارکت در عرصه سیاسی کشور دنبال می‌کنیم.

خرمشاد، معاون جدید سیاسی وزارت کشور؛ عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی با مرتبه استاد تمام است و علاوه بر حوزه تحقیقات و پژوهش، تجربه خدمت و مسئولیت به عنوان دبیر شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران، معاون وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری، معاون وزارت امور خارجه، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، معاون مرکز اسناد انقلاب اسلامی و مسؤول مطالعات سیاسی در مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی را در پیشینه خود ثبت کرده است.

کد خبر 519702

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.