اجرای ۴ کلان پروژه قم به ارزش ۲۱۵ میلیارد تومان تا پایان ۱۴۰۰

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر قم گفت: سازمان توسعه و عمران شهرداری قم چهار پروژه شهری را به ارزش ۲۱۵ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۰ بهره برداری می‌کند.

به گزارش ایمنا به نقل از شهرنیوز، سیدمحمدحسین دهناد در حاشیه بازدید از سازمان توسعه عمران شهرداری قم، اظهار کرد: شورای اسلامی ششم در این دوره جدید برای هر سازمان یک ناظر شورا انتخاب کرده تا هر عضوی از طرف شورای اسلامی وظیفه نظارت بر عملکرد آن سازمان را داشته باشد.

وی که ناظر شورای اسلامی شهر در سازمان توسعه و عمران است، تصریح کرد: در بازدیدی که از این سازمان انجام شد جلسه هیئت‌مدیره برگزار شد و گزارشی از مسائل فنی و پروژه‌های مختلف عمرانی ارائه شد.

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر قم اضافه کرد: سازمان توسعه و عمران نقش مهم و پررنگی در اجرای طرح‌های عمرانی داشته و بازوی اجرایی شهرداری در کنار سایر پیمانکاران به شمار می‌رود.

وی خاطرنشان کرد: سازمان توسعه و عمران شهرداری قم امروز به‌عنوان یک سازمان نقش‌آفرین در اجرای طرح‌های عمرانی، دارای توانایی فنی از حیث نیروی انسانی متخصص و تجهیزاتی بوده و کارخانه‌های مختلف ازجمله کارخانه آسفالت و سنگ‌شکن نیز در اختیار دارد.

دهناد به فعالیت‌های مهم عمرانی در دست اقدام این سازمان اشاره کرد و افزود: سال گذشته سازمان توسعه و عمران شهرداری قم، شش پروژه کلانشهری از جمله تقاطع بزرگ ولی‌عصر (عج) و تقاطع سلام در ابتدای ورودی قم از سمت جعفریه را به بهره‌برداری رساند و امسال نیز چهار پروژه در دست اجرا دارد.

وی یادآور شد: این پروژه‌ها شامل تونل ادامه بلوار جمهوری از سمت میدان امام حسین (ع) با ۵۲ درصد پیشرفت، ادامه تونل غدیر تا عمار یاسر، تقاطع شهدای روحانیت در بلوار امام رضا (ع) و تقاطع شهدای مدافع سلامت با ۲۱۵ میلیارد تومان اعتبار است.

کد خبر 519451

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.