آمار کرونا کردستان ۱۰ شهریور؛ ۶ فوتی و ۴۶۰ ابتلای جدید

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت بحران کرونا دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _چهارشنبه ۱۰ شهریور ماه _ اظهار کرد: در این بازه زمانی ۴۶۰ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند.

وی افزود: از این تعداد ۵۱۸ نفر در شهرستان سنندج، ۶۷ نفر در شهرستان سقز، ۵۰ نفر در شهرستان قروه، ۳۳ نفر در شهرستان بیجار، ۴۷ نفر در شهرستان کامیاران، ۳۷ نفر در شهرستان بانه، ۸۹ نفر در شهرستان مریوان، ۱۵ نفر در شهرستان دیواندره و ۱۲ نفر در شهرستان دهگلان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه در حال حاضر ۸۴۷ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری شده‌اند، ادامه داد: هم اکنون ۸۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته شش فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش شده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار یک هزار و ۴۹۲ نفر رسید.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۶۲۰ نفر در شهرستان سنندج، ۱۲۴ نفر در شهرستان مریوان، ۲۶۰ نفر در شهرستان سقز، ۱۲۴ نفر در شهرستان قروه، ۶۶ نفر در شهرستان بیجار، ۸۲ نفر در شهرستان کامیاران، ۸۲ نفر در شهرستان دیواندره، ۱۱۱ نفر در شهرستان بانه، ۲۰ نفر در شهرستان دهگلان و سه نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 518885

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.