وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با رییس دیوان محاسبات دیدار کرد

رییس کل دیوان محاسبات کشور در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر تلاش جهت تعمیق فرهنگ اسلام ناب در جامعه و آزادی قانونی رسانه‌ها و حمایت همه جانبه دیوان محاسبات جهت پرهیز از ترک فعل مدیران تاکید کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از دفتر روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی ضمن حضور در دیوان محاسبات، با مهرداد بذرپاش رئیس کل دیوان محاسبات کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار، رئیس کل دیوان محاسبات کشور با تبریک انتخاب اسماعیلی به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حضور جوانان در دولت سیزدهم را قابل تقدیر دانست.

بذرپاش با اشاره به آشنایی و نگاه تخصصی اسماعیلی به مقوله فرهنگ و رسانه، تلاش جهت تعمیق فرهنگ اسلام ناب در جامعه و آزادی قانونی رسانه‌ها را مورد تاکید قرار داد و حمایت همه جانبه دیوان محاسبات جهت پرهیز از ترک فعل مدیران را اعلام کرد.

اسماعیلی هم در این دیدار با تشریح نگاه خود به موضوع فرهنگ عمومی جامعه، حمایت تمامی دستگاه‌های حاکمیتی و نظارتی را برای پیشبرد سیاست‌های فرهنگی خواستار شد و از همراهی دیوان محاسبات در اتخاذ تصمیمات شجاعانه مدیران قدردانی کرد.

کد خبر 518635

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.