آمار کرونا ایلام ۶ شهریور؛ ۷ فوتی و ۲۱۱ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از ابتلای ۲۱۱ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد.

محمد کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به افزایش آمار مبتلایان به کرونا در استان ایلام، اظهار کرد: تاکنون تعداد ۵۳ هزار و ۱۹۸ نفر بیمار مبتلا به کرونا در کل استان بستری شده‌اند.

وی با بیان آمار بیماران جدید مبتلا به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، افزود: در این بازه زمانی ۲۱۱ مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان شناسایی شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با تاکید بر اینکه در حال حاضر ۴۰۷ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان ایلام بستری هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت اخیر ۸۱ بیمار جدید در بیمارستان‌ها بستری شدند و تاکنون کل آمار بهبود یافته‌ها ۵۰ هزار و۵۱۹ نفر بوده است.

کریمیان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته هفت مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان یک مورد در شهرستان ایلام، یک مورد شهرستان چرداول، یک مورد شهرستان ایوان، یک مورد شهرستان مهران و سه مورد مربوط به شهرستان دهلران گزارش شده است و مجموع فوت شدگان ناشی از کرونا تاکنون ۹۴۵ نفر بوده است.

کد خبر 517677

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.