تقدیر امیر سرتیپ آشتیانی از اعتماد مجلس

وزیر دفاع با قدردانی از اعتماد مجلس گفت: «رای اعتماد بالا و قوی» نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به «دولت مردمی»، نویدبخش تلاش و مدیریت مجاهدانه و انقلابی در وزارت دفاع و در راستای ارتقاء قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران و افزایش توان بازدارندگی موثرخواهد بود.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، در متن پیام قدردانی امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی به نمایندگان مجلس شورای اسلامی آمده است: اینجانب از اعتماد نمایندگان ملت در مجلس شورای صمیمانه قدردانی می‌کنم.

در ادامه این پیام آمده است: از اهتمام، برنامه ریزی و تلاش‌های خستگی ناپذیر و مسئولانه نمایندگان گرامی، هیئت رئیسه محترم و رئیس محترم مجلس شورای اسلامی در بررسی کارشناسانه سوابق و برنامه‌های اینجانب برای وزارت دفاع در کمیسیون‌ها و صحن مجلس سپاسگزارم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در این پیام تاکید کرده است: بی تردید «رای اعتماد بالا و قوی» نمایندگان شریف مجلس شورای اسلامی به این سرباز جان برکف ملت بزرگ ایران اسلامی، نوید بخش تلاش ومدیریت مجاهدانه و انقلابی در وزارت دفاع در راستای ارتقاء قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران و افزایش توان بازدارندگی موثر خواهد بود.

امیرآشتیانی در پیام خود آورده است: عزت و سربلندی روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت عزیزمان و طول عمر پربرکت و سلامتی فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) را از پیشگاه خداوند متعال خواستارم.

کد خبر 517320

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.