آمار کرونا کردستان ۲ شهریور؛ ۵ فوتی و ۴۸۵ ابتلای جدید

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ سه‌شنبه دوم ماه ۱۴۰۰ _ اظهار کرد: در این بازه زمانی ۴۸۵ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند.

وی افزود: از این تعداد ۴۷۲ نفر در شهرستان سنندج، ۷۳ نفر در شهرستان سقز، ۵۶ نفر در شهرستان قروه، ۵۱ نفر در شهرستان بیجار، ۴۲ نفر در شهرستان کامیاران، ۲۰ نفر در شهرستان بانه، ۶۵ نفر در شهرستان مریوان، ۱۱ نفر در شهرستان دیواندره و ۹ نفر در شهرستان دهگلان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه در حال حاضر ۸۰۱ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری شده‌اند، ادامه داد: هم اکنون ۸۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته چهار فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش شده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار یک هزار و ۴۶۱ نفر رسید.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۶۰۸ نفر در شهرستان سنندج، ۱۲۱ نفر در شهرستان مریوان، ۲۵۶ نفر در شهرستان سقز، ۱۲۲ نفر در شهرستان قروه، ۶۴ نفر در شهرستان بیجار، ۸۱ نفر در شهرستان کامیاران، ۸۰ نفر در شهرستان دیواندره، ۱۱۰ نفر در شهرستان بانه، ۲۰ نفر در شهرستان دهگلان و سه نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 516778

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.