آمار کرونا کردستان ۱۲ مرداد؛ بدون فوتی و ۲۱۷ ابتلای جدید

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ سه‌شنبه ۱۲ مردادماه _ اظهار کرد: در این بازه زمانی ۲۷۱ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند.

وی افزود: از این تعداد ۲۷۲ نفر در شهرستان سنندج، ۲۵ نفر در شهرستان سقز، ۳۸ نفر در شهرستان قروه، ۲۵ نفر در شهرستان بیجار، ۲۱ نفر در شهرستان کامیاران، ۱۰ نفر در شهرستان بانه، ۴۹ نفر در شهرستان مریوان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه در حال حاضر ۴۵۸ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری هستند، ادامه داد: هم اکنون ۵۵ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته هیچ فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش نشده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار یک هزار و ۴۰۱ نفر ثابت ماند.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۵۷۴ نفر در شهرستان سنندج، ۱۱۵ نفر در شهرستان مریوان، ۲۵۳ نفر در شهرستان سقز، ۱۰۹ نفر در شهرستان قروه، ۶۱ نفر در شهرستان بیجار، ۸۰ نفر در شهرستان کامیاران، ۷۹ نفر در شهرستان دیواندره، ۱۰۷ نفر در شهرستان بانه، ۲۰ نفر در شهرستان دهگلان و سه نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 511992

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.