پیش‌بینی وزش باد و گرد و خاک در مناطق شرقی و مرکزی اصفهان

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی پایدار طی سه روز آینده در اصفهان پیش‌بینی می‌شود و آسمان در این مدت صاف تا نیمه ابری است و وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک محلی و کاهش کیفیت هوا است.

ابراهیم هنرمند در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به استقرار جوی نسبتاً پایدار طی سه روز آینده در استان اصفهان، اظهار کرد: در این مدت در اکثر مناطق، آسمان صاف تا کمی ابری است و در ساعات بعد از ظهر وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی اضافه کرد: در ساعات بعدازظهر گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود که در نیمه شرقی و تا حدودی در مناطق مرکزی استان همراه با گرد و خاک محلی خواهد بود و به دلیل شدت وزش باد کاهش دید و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق تغییر محسوسی ندارد، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۳۸ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و ۲۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: کاشان با دمای ۴۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۱۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر 510118

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.