امکان کنترل بیشتر در اکسپلور اینستاگرام فراهم شد

اپلیکیشن اشتراک گذاری عکس اینستاگرام به کاربرانش کنترل بیشتری برای تعیین این که تا چه حد مایل هستند محتوای حساس را در تب اکسپلور مشاهده کنند، فراهم می کند.

به گزارش ایمنا، قابلیت جدید اینستاگرام که "کنترل محتوای حساس" نام دارد به کاربران اجازه می‌دهد تصمیم بگیرند که می‌خواهند محتوای حساسی که لزوماً مقررات اینستاگرام را نقض نمی‌کند مانند محتوای خشن را بیشتر یا کمتر مشاهده کنند.

اینستاگرام در پستی اعلام کرد: "ما تصدیق می‌کنیم که همه سلایق متفاوتی برای آنچه می‌خواهند در اکسپلور مشاهده کنند، دارند و این کنترل به آنها درباره محتوایی که مشاهده می‌کنند، قدرت انتخاب بیشتری می‌دهد.

اینستاگرام مانند سایر پلتفرم‌های شبکه اجتماعی مدت‌ها با این مسئله در کشمکش بوده که چگونه بر محتوای مشکل ساز یا زیان آور در پلتفرمش نظارت کند. این اپلیکیشن تغییرات دیگری را برای کاربرانش صورت داده که شامل افزودن ابزارهای جدید به منظور غیرفعال کردن کامنت گذاری یا محدود کردن فرد خاصی برای تعامل بیشتر با آنها بوده است.

پلتفرم‌های شبکه اجتماعی با داغ شدن رقابت میلیاردها دلار سرمایه گذاری می‌کند تا تولیدکنندگان محتوا را به پلتفرم‌های خود بیاورند و همزمان تلاش می‌کنند امکان انتشار محتوای سالم را در پلتفرم‌ها فراهم کنند.

منبع: ایسنا

کد خبر 508829

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.