توقف معاملات بورس در روزهای تعطیل

نایب رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، بازار سرمایه ایران را در روزهای (سه‌شنبه، شنبه و یکشنبه) تعطیل اعلام کرد که بر این اساس روز کاری آینده بورس در دوشنبه (چهار مردادماه سال جاری) خواهد بود.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه خبری سازمان بورس و اوراق بهادار، از صبح امروز _ دوشنبه ۲۸ تیرماه ۱۴۰۰_ خبری در رسانه‌ها مبنی بر تعطیلی شش روزه تهران و البرز منتشر شد که در این خبر «علی ربیعی» سخنگوی دولت اظهار کرد: به منظور پیشگیری و کنترل شیوع ویروس کرونا در سطح جامعه، تمامی ادارات استان‌های تهران و البرز از فردا سه شنبه تا یکشنبه هفته آینده تعطیل است.

وی تصریح کرد: بنا بر به پیشنهاد قرارگاه عملیاتی و کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا و موافقت رئیس جمهور، تمامی ادارات استان‌های تهران و البرز از سه شنبه این هفته (فردا) تا یکشنبه هفته آینده تعطیل است.

با اعلام این خبر تعطیلی بازار سرمایه ایران در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت که مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان از تعطیلی این بازار به شرط تعطیلی بانک‌ها خبر داد.

پس از انتشار خبر تعطیلی بانک‌ها و اصناف در تهران و البرز به مدت شش روز به نقل از دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا، نایب رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، بازار سرمایه ایران را در روزهای (سه شنبه، شنبه و یکشنبه) تعطیل اعلام کرد.

کد خبر 508365

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.