بازار ارز دیجیتال امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۰+ تحلیل و اخبار

بیت کوین توانسته به سمت سقف کانال خود حرکت کند و در محدوده ۳۴ هزار دلار نوسان کند، کمی باید منتظر ماند تا الگوی اصلاحی تأیید شود، در این نقطه به هیچ عنوان پیشنهاد ورود داده نمی‌شود.

‌به گزارش خبرنگار ایمنا، ایمان کرمی، تحلیلگر بازارهای مالی، بازار ارزهای دیجیتال امروز _ دوشنبه ۲۱ تیرماه_ را اینگونه تحلیل می‌کند:

نگاهی به تحولات امروز بازار ارزهای دیجیتال

بیت کوین

۳۴ هزار و ۳۰۴ دلار
اتریوم

دو هزار و ۱۴۹ دلار

بایننس کوین

۳۲۹ دلار و ۴۸ سنت

کاردانو

یک دلار و ۳۶ سنت

دوج کوین

۲۱ سنت

ریپل

۶۴ سنت

یونی سواپ

۲۱ دلار و ۶۱ سنت

پولکادات

۱۵ دلار و ۵۶ سنت

بیت کوین کش

۵۰۴ دلار و ۵۴ سنت

  • مواردی مانند تتر، یو اس دی کوین و بایننس یو اس دی استیبل کوین هستند، استیبل کوین‌ها بر پایه یک دارایی منتشر می‌شوند، در این موارد بر پایه دلار آمریکا منتشر شده‌اند و قیمت آنها در محدوده یک دلار است و تغییرات آنها بسیار محدود است.

بازار ارز دیجیتال امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۰+ تحلیل و اخبار

(منبع: ارز دیجیتال)

تحلیل تکنیکال بیت کوین

نگاهی به بیت کوین در تایم فریم یک ساعته نشان می‌دهد، این رمز ارز توانسته به سمت سقف کانال خود حرکت کند و در محدوده ۳۴ هزار دلار نوسان کند. در تایم فریم یک ساعته واگرایی منفی در سقف اندیکاتور مکدی مشهود است، این موضوع می‌تواند منجر به اصلاح قیمت بیت کوین تا محدوده ۳۱ هزار دلار شود، البته کمی باید منتظر ماند تا الگوی اصلاحی تأیید شود، در این نقطه به هیچ عنوان پیشنهاد ورود داده نمی‌شود.

بازار ارز دیجیتال امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۰+ تحلیل و اخبار

(تحلیل‌ها نظر تحلیلگر می‌باشد، مبنای معاملات شما نباید قرار بگیرد، سلب مسئولیت)

سرمایه‌گذاری سناتور آمریکایی در صندوق بیت کوین و اتریوم گری اسکیل

بازار ارز دیجیتال امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۰+ تحلیل و اخبار

پاتریک تومی، نماینده مجلس سنای آمریکا، دو سرمایه‌گذاری خود در ارزهای دیجیتال را به ارزش بین هزار تا ۱۵ هزار اعلام کرده است. نماینده ایالت پنسیلوانیا این سرمایه را برای خرید سهام صندوق‌های بیت کوین و اتریوم گری اسکیل هزینه کرده است. گفتنی است ارزش سرمایه وی به دلیل افت بهای این دو صندوق کاهش یافته است. او همچنین نسبت به قوانین پیشنهادی برای حوزه ارزهای دیجیتال ابراز نگرانی کرد و در نامه‌ای به جنت یلن، وزیر خزانه‌داری خواهان انجام اصلاحات اساسی در این مقررات شد.

کشف بزرگترین واحد استخراج غیرقانونی در اوکراین

بازار ارز دیجیتال امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۰+ تحلیل و اخبار

مأموران اداره امنیت اوکراین بزرگترین واحد استخراج غیرقانونی ارزهای دیجیتال را در شهر وینیت‌سیا واقع در غرب این کشور کشف کرده‌اند. مأموران در این عملیات تقریباً ۵۰۰۰ دستگاه ماینر از جمله ۳۸۰۰ کنسول بازی را مصادره کردند. برآوردهای اولیه حاکی از آن است که برق‌دزدی این واحد بین ۱۸۳ تا ۲۵۶ هزار دلار خسارت به بار آورده است. نیروهای اوکراینی پیش از این هم یک واحد غیرمجاز دارای ۱۵۰ دستگاه ماینر را در شهر چرنیف اوبلاست کشف کرده بودند.

هشدار تایلند درباره استفاده از ارزهای دیجیتال برای پرداخت هزینه‌ها

بازار ارز دیجیتال امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۰+ تحلیل و اخبار

بانک مرکزی تایلند با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد تعداد شرکت‌هایی که پذیرش ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین و اتریوم را در دستور کار خود قرار داده‌اند، افزایش یافته است. این بانک مخالفت خود را با استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان روش پرداخت اعلام کرد. در بیانیه بانک آمده است استفاده این چنینی از ارزهای دیجیتال ریسک‌هایی همانند «نوسان قیمت، دزدی سایبری و پول‌شویی» را برای خریداران و فروشندگان به همراه دارد. بورس تایلند اخیراً صرافی‌های مجاز این کشور را از ارائه خدمات مرتبط با میم کوین‌ها، توکن‌های هواداری و توکن‌های غیر مثلی منع کرده است.

احتمال محکومیت به ۵۰ سال زندان برای فردی که با وام‌های حمایتی دولت آمریکا ارز دیجیتال خریده بود