آمار کرونا کردستان ۱۰ تیر؛ ۲ فوتی و۶۷ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا ۱۰ تیرماه را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ پنجشنبه ۱۰ تیرماه _ اظهار کرد: در این بازه زمانی ۶۷ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند.

وی افزود: از این تعداد ۱۴۴ نفر در شهرستان سنندج، ۱۲ نفر در شهرستان سقز، ۱۰ نفر در شهرستان قروه، شش نفر در شهرستان بیجار، ۱۱ نفر در شهرستان کامیاران، چهار نفر در شهرستان دیواندره، ۹ نفر در شهرستان بانه، ۲۱ نفر در شهرستان مریوان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه در حال حاضر ۲۲۴ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری هستند، ادامه داد: هم اکنون ۲۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته دو فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش نشده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار هزار و ۳۷۱ نفر رسید.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۵۵۲ نفر در شهرستان سنندج، ۱۱۴ نفر در شهرستان مریوان، ۲۵۲ نفر در شهرستان سقز، ۱۰۶ نفر در شهرستان قروه، ۶۱ نفر در شهرستان بیجار، ۷۹ نفر در شهرستان کامیاران، ۷۷ نفر در شهرستان دیواندره، ۱۰۷ نفر در شهرستان بانه، ۲۰ نفر در شهرستان دهگلان و سه نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 504388

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.