تصادف زنجیره‌ای در جاده تهران- قم ۱۱ مصدوم داشت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران از مصدوم شدن ۱۱ نفر در تصادف زنجیره‌ای در محور قدیم تهران به قم خبر داد و گفت: در این حادثه قبل از رسیدن نیروهای عملیاتی سه نفر جان خود را از دست دادند.

به گزارش ایمنا، شاهین فتحی اظهار کرد: در ساعت ۱۹:۳۵ امروز گزارشی از طرف فرمانداری شهرستان ری، از تصادف زنجیره‌ای که برخورد یک دستگاه تریلر با دو دستگاه نیسان، دو دستگاه پراید و دو دستگاه پژو بود، به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان تهران اعلام شد.

وی افزود: بلافاصله تیم‌های عملیاتی جمعیت هلال احمر استان تهران از پایگاه‌های امداد و نجات حسن آباد، وهن آباد و پرند به محل حادثه که روبروی پلیس راه بود، اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران تصریح کرد: پس از رسیدن تیم‌های عملیاتی مشخص شد این تصادف زنجیره‌ای ۱۱ مصدوم دارد و قبل از رسیدن تیم‌های عملیاتی سه نفر دیگر از هموطنان بر اثر شدت حادثه جان خود را از دست دادند.

 تصادف زنجیره‌ای در جاده تهران- قم ۱۱ مصدوم داشت

فتحی اضافه کرد: عملیات نجات با همکاری آتش نشانی آغاز و تمام مصدومان توسط نجاتگران اعزامی با استفاده از وسایل تخصصی نجات در جاده، رها سازی شدند.

وی خاطر نشان کرد: عوامل عملیاتی هلال احمر استان تهران یک مصدوم را به مرکز درمانی منتقل و دیگر مصدومان نیز توسط عوامل اورژانس انتقال داده شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران با اشاره به اینکه فوتی‌ها پس از انتقال به کیسه جسد تحویل عوامل انتظامی شد، افزود: از تمامی هموطنان خواهشمندیم تا قوانین رانندگی را به درستی اجرا کنند تا شاهد این گونه حوادث تلخ نباشیم و در صورت وقوع حادثه در جاده‌ها و کوهستان ها با شماره ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

منبع: ایرنا

کد خبر 504356

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.