آمار کرونا کاشان ۳ تیر؛ بدون فوتی و ۱۵ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۱۱ نفر اهل کاشان هستند و فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ نداده است.

سیدعلیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۱۸۶ هزار و ۴۸۰ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۱۱ هزار و ۸۳۷ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۱۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا بستری شده‌اند که ۱۳ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد یک نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل شهرضا و ۱۱ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۶۱ سال و حداقل سن بستری سه سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل دو بیمار جدید بستری شده است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۸۹ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۷۳ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۶ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: شش نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد پنج نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و یک نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی افزود: مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ نداده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۲۶ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۲۴ هزار و ۵۴۱ نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.

کد خبر 502884

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.