همچنان تقاضایی برای اکران فیلم نداریم

سخنگوی شورای صنفی نمایش، با بیان اینکه تقاضایی از سوی سینماگران برای اکران نداریم، گفت: تمهیداتی برای ترغیب سینماگران به اکران آثارشان در نظر گرفته‌ایم که اجرایی شدن آن بستگی به خروجی جلسه ستاد کرونای سازمان سینمایی دارد.

به گزارش ایمنا، مرتضی شایسته درباره آخرین تصمیمات جلسه امروز یکشنبه ۳۰ خردادماه شورای صنفی نمایش، اظهار کرد: جلسه امروز شورا بازهم خروجی نداشت، چراکه همچنان تقاضایی از سوی سینماگران برای اکران نداشتیم.

وی افزود: البته تمهیداتی برای ترغیب سینماگران به اکران آثارشان در نظر گرفته‌ایم که اجرایی شدن آن بستگی به خروجی جلسه ستاد کرونای سازمان سینمایی دارد که قرار است فردا دوشنبه تشکیل شود.

دبیر شورای صنفی نمایش درباره مباحثی که قرار است در جلسه ستاد کرونای سازمان سینمایی مطرح شود هم اینگونه گفت: در این جلسه خواسته‌های شورای صنفی اکران، سینماداران و پخش‌کنندگان را مطرح خواهیم کرد و در صورت رسیدن به نتیجه جزئیات آن را اعلام خواهیم کرد.

وی درباره خبرهای منتشرشده مبنی‌بر تهدید سینماداران به تعطیلی در صورت ورود نیافتن فیلم جدید به چرخه اکران تصریح کرد: این مساله از سوی تعدادی از سینماداران مطرح شد که ما از آن‌ها خواسته‌ایم فعلاً برای عمل به این تصمیم، دست نگه دارند تا نتایج اقدامات شورای صنفی نمایش مشخص شود.

شایسته درباره نقش این شورا در زمینه ترغیب سینماگران به اکران آثارشان، خاطرنشان کرد: شورا برای اقدام در این زمینه نیاز به پول و امکانات دارد. فعلاً در حد برگزاری جلسات مباحثی طرح می‌شود که امیدواریم نتیجه داشته باشد.

کد خبر 502055

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.