قتل صاحب باغ میوه به خاطر بدهی یک میلیونی

سرایدار یک باغ که به‌خاطر طلب یک میلیون تومانی صاحب باغ را کشته بود توسط پلیس دستگیر شد.

به گزارش ایمنا، شاپور فلاحی فرمانده انتظامی شهر قدس گفت: خانواده مردی ۵۳ ساله در تماس با پلیس از قتل پدرشان خبر دادند. آنها به پلیس گفتند پدرمان برای سرکشی به باغ میوه در حوالی شهرک دانش شهر قدس رفت و دیگر برنگشت وقتی به تماس‌هایمان جواب نداد به آنجا رفتیم و جسد پدرمان را پیدا کردیم.

به‌دنبال اعلام کشف جسد این مرد خیلی زود گشت کلانتری ۱۳ شهر قدس در محل حضور یافتند و با پیکر خونین مرد میانسال روبه‌رو شدند. نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد ایرج ۵۳ ساله که صاحب همان باغ بوده بر اثر اصابت جسم سخت به سرش جان باخته است. به دستور بازپرس کشیک قتل تحقیقات برای کشف راز این جنایت مرموز کلید خورد و جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد.

کارآگاهان جنایی در نخستین تحقیقات به سراغ سرایدار باغ رفتند و با توجه به تناقض گویی‌های وی، بازجویی از این مرد ۵۰ ساله به‌عنوان تنها مظنون پرونده ادامه یافت تا اینکه سرانجام لب به اعتراف گشود. وی مدعی شد به خاطر طلبی که از مقتول داشته دست به قتل زده است، گفت: صاحبکارم یک میلیون تومان به من بدهکار بود وقتی پولم را خواستم گفت مهلت بده اما من به خاطر بی‌پولی و اعتیاد نمی‌توانستم تحمل کنم و سر همین موضوع با او درگیر شدم و با سنگ به سرش زدم که جان باخت.

با اعترافات متهم وی برای تحقیقات بیشتر در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

منبع: رکنا

کد خبر 501099

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.