اتفاقات خوشایند عمرانی در مسیر رینگ چهارم

معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: ظرف یک ماه آینده یک و نیم کیلومتر رینگ حفاظتی از کیلومتر ششم تا هفت و نیم همچنین تقاطع قهجاورستان در مسیر رینگ به بهره‌برداری می‌رسد.

ایرج مظفر در حاشیه برگزاری جلسه بررسی پیشرفت پروژه‌های عمرانی شهرداری در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، پیرامون مصوبات آن، اظهار کرد: امروز جلسه بررسی مشکلات و برنامه‌ریزی پروژه‌های بزرگ عمرانی در محل تجهیز کارگاه پروژه حلقه حفاظتی از کیلومتر چهارم تا هفتم برگزار شد؛ با توجه به اهمیت این پروژه و مسائلی که داشت برنامه بازدید شهردار از روند اجرای آن را در دستور کار قرار دادیم.

وی افزود: روند اجرای پروژه حلقه حفاظتی از کیلومتر چهارم تا هفتم علیرغم وجود برخی مشکلات در مباحث مالی و آزادسازی‌ها از پیشرفت قابل قبولی برخوردار است، از این رو تصمیماتی برای پیشرفت پروژه اتخاذ شد که مدیر منطقه ۱۵ شهرداری در اسرع وقت دو درصد باقیمانده مسیر را آزادسازی کند تا بتوانیم طبق برنامه‌ریزی ظرف دو ماه آینده این قسمت از مسیر را تحویل دهیم.

معاون عمران شهری شهردار اصفهان ادامه داد: ظرف یک ماه آینده یک و نیم کیلومتر رینگ حفاظتی از کیلومتر ششم تا هفت و نیم همچنین تقاطع قهجاورستان در مسیر رینگ را به بهره‌برداری می‌رسانیم و ادامه مسیر از کیلومتر ششم تا چهارم که عملیات زیرسازی آن انجام شده و آماده جدول‌گذاری و آسفالت است را تکمیل خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: در جلسه امروز مباحث مربوط به مشکلات مالی سازمان عمران مطرح و مقرر شد از طریق منابع مالی مناطق و با استفاده از تسهیلات وام پرداخت‌هایی را به سازمان عمران داشته باشیم.

مظفر گفت: شهرداری اصفهان علی رغم فضاهای انتخاباتی در راستای سیاست‌های کاری جلسات هفتگی بررسی پیشرفت پروژه‌ها را به صورت مرتب برگزار می‌کند و تاکید دارد که حتی دقیقه‌ای پروژه‌ها دستخوش شرایط و تغییرات قرار نگیرد و با قدرت کارها ادامه پیدا کند.

کد خبر 500896

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.