قتل ۳ نوزاد به دست کوچکترین قاتل سریالی+عکس

پسری ۸ ساله که کوچک‌ترین قاتل سریالی جهان است تاکنون ۳ نوزاد را به طرز فجیعی کشته است.

به گزارش ایمنا، پسربچه ۸ ساله که کوچک‌ترین قاتل زنجیره‌ای جهان است، نخستین جنایت خود را هنگامی که هفت ساله بود مرتکب شد و خواهر هشت ماهه خود را کشت سپس ماه‌ها بعد نوزاد ۹ ماهه فامیل خود را کشت و سومین جنایت او که آن را در هشت سالگی مرتکب شد، هنگامی بود که دختر نوزاد شش ماهه همسایه را کشت و به خاک سپرد.

سه قتل جداگانه در یک روستای هندی

بنا به گزارش رسانه‌های هندی، اولین بار زمانی مادر نوزاد ۶ ماهه که همسایه متوجه ناپدید شدن ناگهانی فرزندش شد با پلیس تماس گرفت و ابراز نگرانی کرد تا اینکه پسر بچه قاتل جرم خود را به پلیس اعتراف کرد و نیروهای امنیتی را به محلی که جنازه را انداخته بود، برد. او در آن زمان یعنی در سال ۲۰۰۷ دستگیر شد.

از آن جایی که در قانون هند زندانی کردن کودکان زیر ۱۸ سال منع شده بود این قاتل زنجیره‌ای به خاطر تشخیص پزشکان بیمار روانی اعلام شد و در بازداشتگاه ویژه کودکان در سال ۲۰۰۷ نگهداری شد.

قتل ۳ نوزاد به دست کوچکترین قاتل سریالی+عکس

قتل سه نوزاد به دست پسربچه ۸ ساله

پس از دستگیری کوچک‌ترین قاتل وی در هنگام بازجویی هیچ گونه پشیمانی و ترس از خود نشان نداد بلکه به بقیه اهالی روستا گفت که هنگام خفگی کودکان احساس راحتی می‌کند و در تحقیقات پلیس هم پس از مدتی مشخص شد که اهالی روستا از جنایات این پسربچه خبر داشتند اما از ترس سکوت کردند و موضوع را پنهان نگه داشتند.

کوچک‌ترین قاتل سریالی جهان

گفتنی است که کوچک‌ترین قاتل زنجیره‌ای جهان پس از ۱۸ سالگی از بازداشت در سال ۲۰۱۶ آزاد شد و تاکنون از محل نگهداری او خبری نیست و در آن زمان مردم و برخی از رسانه‌ها عامل این جنایت را فیلم‌هایی درباره قتل‌های وحشتناک عنوان کردند و گفتند که به خاطر تأثیر این فیلم‌ها در روحیه کودکان و نوجوانان این جنایات رخ داده است.

منبع: رکنا

کد خبر 500588

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.