آمار کرونا سیستان و بلوچستان ۱۴ خرداد؛ ۱ فوتی و ۲۹  بستری جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۲۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا بستری شده‌ و یک مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان سیستان و بلوچستان ثبت شده است.

سیدمحمد هاشمی شهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی بیماران بستری در استان سیستان و بلوچستان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _جمعه ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ _ اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد بیماران بستری جدید در استان سیستان و بلوچستان، ۲۹ نفر گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در این استان یک مورد فوتی نیز ثبت شده است، افزود: با احتساب تعداد بیماران بستری جدید در این استان، در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد کل بیماران بستری در استان سیستان و بلوچستان به ۱۱۸ نفر رسیده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در خصوص آخرین وضعیت و آمار بیماران بستری در شهرستان‌های استان سیستان و بلوچستان، تصریح کرد: تاکنون آخرین آمار بیماران بستری در سه شهرستان استان سیستان و بلوچستان، زاهدان ۷۱ نفر، زابل ۱۶ نفر و ایرانشهر ۳۱ نفر بوده است.

هاشمی شهری با اشاره به تعداد بیماران بستری جدید در ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان‌های استان گفت: تاکنون آخرین آمار بیماران بستری جدید در شهرستان‌های استان سیستان و بلوچستان زاهدان ۲۱ نفر، شهرستان زابل ۲ نفر و شهرستان ایرانشهر ۶ نفر بوده است.

وی تاکید کرد: واکسیناسیون کرونا یکی از مهم‌ترین راه‌های کاهش ابتلاء به بیماری است و بهتر است فرد برای سلامتی خودش، خانواده و جامعه واکسن بزند.

کد خبر 498475

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.