ناگفته‌هایی از زندگی آرزو خواهر بابک خرمدین که به دست پدر مثله شد

خواهر فرامرز داماد خانواده خرمدین که توسط اکبر خرمدین به قتل رسید درباره زندگی مشترک آرزو و برادرش ناگفته‌هایی را رسانه‌ای کرد.

به گزارش ایمنا، پرونده هولناک قتل ۳ عضو خانواده خرمدین به‌دست پدر و مادر خانواده همچنان ابهامات زیادی را پیش روی افکار عمومی قرار داده است. ابهاماتی که هراز گاهی با انتشار اظهارنظرهای بدون سند و مدرک پیچیده‌تر هم می‌شود. چرا باید پدر و مادری فرزندان و دامادشان را به قتل برسانند؟ آنها چه کرده بودند؟ چرا خانواده داماد آنها به نام فرامرز پیگیر پرونده او نشده‌اند و...

اینها سؤالاتی است که خیلی‌ها به‌دنبال پیدا کردن پاسخ آن هستند. برای پاسخ به این موارد با برخی از نزدیک‌ترین اعضای خانواده قاتل و مقتولان صحبت کرده‌ایم که برخی از آنها به‌دلیل در جریان بودن پرونده خواستند هویت‌شان محفوظ بماند و تنها ذهن عموم را درباره این واقعه عجیب و وحشتناک روشن کرده باشند. یکی از این افرادی که پای صحبت‌های او درباره این پرونده نشسته‌ایم، خواهر فرامرز، داماد خانواده خرمدین است که از ماجرای ازدواج برادرش با دختر خانواده خرمدین، ناپدید شدن او و شنیدن خبر قتل وی می‌گوید.

ناگفته‌هایی از زندگی آرزو خواهر بابک خرمدین که به دست پدر مثله شد

روایت خانواده داماد خرمدین از ماجرای ازدواج و ناپدید شدن فرامرز و آرزو

شاید بتوان گفت که همه‌چیز در این پرونده هولناک از دختر بزرگ خانواده خرمدین به نام آرزو آغاز شده است. آرزو، دختر بزرگ خانواده خرمدین، سال ۱۳۷۸، تازه از همسر اولش پس از ۵ سال زندگی مشترک، جدا شده بود. یعنی همان سال‌ها که بیماری ام‌اس‌اش عود کرد. فرامرز، پسرعمه آرزو هم تازه از همسر اولش جدا شده بود. آرزو حال روحی مناسبی نداشت. آن زمان فرامرز با خانواده‌اش زندگی می‌کرد. از آنجایی که رابطه فامیلی بین این ۲خانواده بود شکست در زندگی مشترک و صحبت و گپ‌های آرزو خرمدین و فرامرز باهم آنها را به هم نزدیک‌تر کرد. همین آغاز علاقه آن دو به هم شد. هر چند رفتارهای آرزو چندان با خانواده فرامرز همخوان نبود.

خواهر فرامرز می‌گوید: ما خانواده‌ای مذهبی داریم که خانواده‌ام علاقه نداشتند به آرزو به‌عنوان عروس خانواده نگاه کنند. آرزو، آزادی‌هایی داشت که چندان با عرف خانوادگی ما هماهنگی نداشت و با این حال فرامرز یکی از دلایلش را برای ازدواج با آرزو حمایت از او عنوان می‌کرد. بیماری آرزو هر روز شدیدتر می‌شد و این برای همه خانواده خصوصاً فرامرز ناراحت‌کننده بود. همین هم شد که پس از یک مهمانی در منزل خرمدین‌ها که به دعوت بابک که دوستی و رابطه تنگاتنگ و نزدیکی با فرامرز داشت، برگزار شده بود، فرامرز به خانواده گفت که می‌خواهد با آرزو ازدواج کند.

اصرار فرامرز در نهایت باعث ازدواج آنها شد، هرچند پدر فرامرز به‌علت مخالفت در این مراسم حضور پیدا نکرد و صیغه محرمیت آنها را پدر آرزو، یعنی اکبر خرمدین خواند. اما مدتی نگذشت که فرامرز با آرزو دچار اختلاف و همین باعث شد بخواهد نامزدی‌شان را به هم بزند. آرزو اما نمی‌خواست این اتفاق رخ دهد و با اقدام به‌خودکشی آرزو، فرامرز تصمیم گرفت زندگی‌اش را با او از سر بگیرد.

ازدواج آنها در تاریخ مهر ۱۳۹۰ انجام شد. در تهرانسر خانه‌ای اجاره کردند، اما دعواهایشان تمامی نداشت. آرزو سیگار می‌کشید و این بیماری‌اش را تشدید می‌کرد. هرچند هفته دعواها به خانه نزدیکان کشیده می‌شد و آرزو به قهر، به خانه پدرش برمی‌گشت. دی‌ماه همان سال آرزو برای همیشه به خانه پدرش رفت و دیگر به خانه مشترک‌شان برنگشت. این قهرها ادامه داشت تا ۱۴ اسفندماه که فرامرز با دسته‌گلی به خانه خرمدین که دایی‌اش بود رفت تا برای همیشه و به خوبی داستان زندگی‌اش با آرزو را به پایان برساند. او حتی در خانه خرمدین با خواهرش تماس گرفته و از حضور آرزو، دایی‌اش اکبر خرمدین، همسر او و پسر کوچک‌شان افشین خبر داده و گفته بود که باهم صحبت می‌کنند.

ناگفته‌هایی از زندگی آرزو خواهر بابک خرمدین که به دست پدر مثله شد

فرامرز به روایت نزدیکان

فرامرز متولد ۱۳۴۵ بود و ۲ برادر و یک خواهر دارد. پسری که به‌گفته نزدیکانش مؤدب و غیرتی بود و دوست صمیمی و نزدیک بابک خرمدین. نزدیکانش می‌گویند که او اهل هیچ خلافی نبوده و سیگار هم نمی‌کشیده. او تکنیسین برق و عاشق و شیفته اتومبیلش بود. خانواده و نزدیکانش دلیل ازدواج فرامرز و آرزو را دلسوزی فرامرز برای آرزو می‌دانستند، زیرا آرزو در آن زمان نیز بیماری‌اش پیشرفته شده بود و با افسردگی وحشتناکی دست و پنجه نرم می‌کرد.

خواهر فرامرز می‌گوید: ۱۴ اسفند فرامرز آخرین بار با من صحبت کرد، موقعیت خود را در منزل دایی خود، اکبر خرمدین، شرح داد و با من قرار گذاشت که فردای آن روز یکدیگر را ببینیم. او ۲ خط تلفن داشت که یکی مخصوص کار و دیگری برای ارتباط خانوادگی بود. او پس از آن روز ناپدید شد و خط تلفن کاری‌اش پس از غیبتش خاموش شد اما خط دیگرش دست آرزو بود که می‌گفت فرامرز تلفن را به او سپرده و رفته است. از آن روز دیگر خبری از فرامرز نشد.

فردای این ماجرا، اکبر خرمدین به خانه خواهرش رفت و ماجرا را این طور تعریف کرد که «تا ساعت ۲ شب با فرامرز درباره تصمیم او برای جدایی از آرزو صحبت کرده و صبح زود رفته‌اند و با یکدیگر ورزش کرده‌اند. بعد فرامرز به او گفته که آرزو را طلاق نمی‌دهد.»

بیشتر بخوانید:

توضیحات دوست صمیمی آرزو خرمدین درباره فساد اخلاقی پدر آرزو و بابک+ جزئیات

۱۵ نکته کلیدی در پرونده قتل بابک خرمدین + آخرین خبر از پرونده

چهارمین مقتول در لیست قتل‌های پدر بابک خرمدین چه کسی بود؟ + جزییات

جزئیات تجاوز پدر بابک خرمدین به دخترش آرزو در ۸ سالگی

آزار دانشجوی دختر بابک خرمدین توسط پدر! / قتل بابک بخاطر اعتراضش

منبع: رکنا

کد خبر 495399

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • مژگان IR ۰۹:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۲
  5 1
  فرامرز کشتن بعد خانوادش پیگیرنشدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!بابک چرا ازکشتن خواهرش یاناپدیدشدن چیزی نگفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!اصلا چرااین ماجرااینقدعجیب غریبه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!پدرومادربچه خودشون بکشن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!این ماجرا عجیب وپراز سئوالهای بیجواب
 • RO ۰۸:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۳
  7 0
  موندم خواهر بابک از کدوم آبرو پشتیبانی میکنه !!!! کل دنیا به صد زبون مختلف کار وحشتناک اکبر خرمدین و منتشر کردن ! اینقدر این بچه هارو ساده و بدبخت بار آورده که میدونه کشته و میکشه بازم میگه بابام و تو زندان اذیت نکنند ! مامانم وسواس داره !! مامانت تو اون حمام که ادم تیکه تیکه میکرد بعدش داخلش حمام میکرد پتو میشست سبزی میشست وسواس نداشت !؟ چرا اینقدر احمقی دختر !!!!
 • زهرا IR ۰۴:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۳
  3 0
  به جای اینکه فکر مجازات قاتلین نامرد باشید.و کاری کنید که این جنایت تکرار نشه.فکر این هستید که مردم نکنه به این دو تا قاتل سنگدل بیرحم بگن بالا چشامون آبرو هست.واقعا که مسخره ترین قانون و داریم
 • سامان IR ۲۳:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۷
  1 0
  ماکجای این دنیاقرارداریم وبه کجارسیدیم که افکارداعشی درمابوجودآمده که دیگه هم خون خودروبه خواهی ازبین بری دیگه اززنده بودن خودشرمسارم مابه کجارسیدیم
 • IR ۱۴:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  0 0
  این ابرو مند بوده بخاطر ابرو بوده بچه هاش کشته نه به اون ابرو نه به دخترش تجاوز کرد