توضیحات دوست صمیمی آرزو خرمدین درباره فساد اخلاقی پدر آرزو و بابک+ جزئیات

باورم نمی شود، هنوز نمی توانم باور کنم که مادرش و پدرش ، آرزو را کشته باشند و مثله کرده باشند و فکر می‌کردیم رفته است استانبول، یعنی پدرش اینگونه گفت.

به گزارش ایمنا، دوست چندین ساله آرزو خرمدین این سخنان را به خبرنگار رکنا گفت و ادامه داد: " برایمان باور کردنی نبود که آرزو ازدواج کرده و به استانبول رفته باشد زیرا شرایط جسمی آرزو با توجه به بیماری ام اس شدیدی که داشت ذهنمان را به هر سویی برای نبودنش می‌کشید جز، ازدواج و مهاجرت به ترکیه و ساکن شدن در استانبول! فکر کردیم شاید بخاطر شرایط جسمی ناشی از بیماری ام اس، خانواده اش او را به آسایشگاهی برده‌اند حتی به آسایشگاه کهریزک نیز فکر کردیم ولی در دورترین نقطه ذهنمان هم فکر نمی‌کردیم که پدرش "آرزو" را کشته باشد.

دوست صمیمی آرزو خرمدین که هر دو ساکن شهرک اکباتان بودند و از کودکی با او همکلاسی و این دوستی تا زمانی که ناگهان آرزو ناپدید شد ادامه داشت در ادامه صحبت‌هایش به رکنا گفت: " نه در دوره مدرسه، وقتی بزرگ‌تر شدیم، یک روز؛ مقابلم نشست و گفت: "می‌خواهم رازی به تو بگویم که اگر نگویم، نگفتنش خفه ام می‌کند" و گفت: " کودک که بودم، هشت ساله، پدرم...." به مادرم گفتم. مادر گفت" ساکت باش و هیچ چیزی به هیچ کسی نگو…" مادرم که از خانه خارج می‌شد، پدر و من که تنها می‌ماندیم…" آرزو در تمام سال‌های دوستی مان تنها سه بار این داستان را تعریف کرد و هر مرتبه می‌لرزید.

دوست آرزو در مورد اینکه آیا به خانه این خانواده هم رفت و آمد داشتند چنین گفت: " بله می‌رفتیم، پدرش و مادرش، زن و مرد آرامی بودند. تصورش هم سخت است که آن زن و مرد چنین جنایت‌هایی را مرتکب شده باشند. هر دفعه خانه شأن می‌رفتیم از ما پذیرایی می‌کردند."

پدر آرزو چه رفتاری داشت، مهربان یا جدی؟ دوست آرزو خرمدین اینگونه پاسخ داد: " پدرش نظامی بود. رفتار مردان نظامی کمی جدی است. ولی مرد آرام در رفتار بود."

مادر آرزو چگونه رفتاری داشت؟ دوست آرزو خرمدین در پاسخ به این سوال گفت: " زنی آرام"

در مورد خصوصیت بابک خرمدین و برادر افشین هم گفت: " افشین شعر می‌گفت و روحیه خاص خودش را داشت. بابک پسر آرامی بود و بی آزار"

پدر آرزو مدعی شده که آرزو در صحنه قتل همسرش بوده و شاهد این جنایت بود. دوستش گفت: " امکان ندارد آرزو از این قتل خبر داشته باشد. هر دفعه در مورد ازدواجش از او سوال می‌کردیم و علت طلاقش می‌گفت "سازگار نبودیم" با تمام صمیمیتی که بین ما بود هیچ وقت پشت سر همسر سابقش حرف نزد. فقط می‌گفت سازگار نبودیم."

پدر آرزو خرمدین مدعی شده که دامادی که به قتل رسانده، رفتارهای غیراخلاقی داشته و گرایش‌های جنسی خاص و آرزو را هم آزار می‌داد. دوست صمیمی آرزو گفت: به هیچ عنوان چنین اتفاقاتی بین آرزو و چنین اختلافاتی بین او و همسرش نبود. نتوانستند با هم زندگی کنند و جدا شدند."

منبع: رکنا

کد خبر 494794

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 11
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ناشناس IR ۰۹:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۳۰
  17 0
  ایا چنین ادمی نباید اعدام شود ؟
 • ناشناس IR ۰۹:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۳۰
  11 0
  چرا قوانین را تغییر نمی دهید که جلوی فجایع بعدی گرفته شود؟
  • IR ۰۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۳۱
   5 0
   اعدام بشه ببخشید این فرد باید به تعداد جراحاتی که به بدن دختر و پسر و دامادش وارد کرده اعدام بشه
 • عیس جعفری IR ۱۵:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۳۰
  4 1
  اکه من قاضی بودم حکم اعدام میدادم
 • ایرانی IR ۱۷:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۳۰
  3 0
  واقعاآدم شرمش میشه این مردعوضی بایدچندنفردیگه روبکشه تااعدام بشه هرکس قصدش قتل باشه بایدکشته بشه چه پدروچه هرکس دیگری
 • NL ۲۲:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۳۰
  2 0
  این اعدام برایش بسی شیرین است. بهتر است بماند. ممکن است افراد دیگرب را هم کشته باشد...
  • IR ۱۳:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۲
   1 0
   اعدام کافی نیست باید زجر کش بشن
 • ویکی IR ۰۱:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۳۱
  0 0
  و باز هم یه بازی سیاسی
 • IR ۱۹:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۱
  0 0
  اگه هرکسی بخوادبخاطر اختلاف بادیگری اونو به قتل برسونه دیگه چی میشه دنیا!!باید این آدمارو اعدام کرد چون حیوان وحشی هم به وحشیگری اینا نمیرسه شرشونو ازدنیا باید کند تا عبرت سایرین هم بشه
 • ناشناس IR ۱۶:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۲
  3 1
  احتمال خیلی زیادی داردکه اکبر خرمدین در دوران خدمتش تعدادی ((سرباز نافرمان)) راهم کشته باشد !!! ای کاش این مسئله نیز پیگیری شود
 • IR ۱۴:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۶
  0 0
  چرا این جوری کرد پدرومادر خاکبرسرشون