بازداشت شیطان جاده پاکدشت/مجازات عاملان خواسته زنان قربانی

اقدامات پلید مرد شیطان صفت در پاکدشت با ارسال شکایت‌های جدید زنان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایمنا، اردیبهشت ماه امسال زن ۵۷ ساله با صورت کبود و گوش‌های پاره شده به پلیس تهران برای شکایت از مرد بی رحم شیطان صفت مراجعه کرد.

اقدامات شیطانی این مرد با زنان در پاکدشت با ارسال شکایت‌های جدید زنان بررسی خواهد شد.

زن مالباخته و کتک خورده هنگامی که ماجرای خود را نزد پلیس با صدای لرزان بیان کرد اشک از چشمانش جاری شد و فقط خواستار مجازات عامل یا عاملان این حادثه به دست قانون بود.

مرد پلید زنان را بیهوش می‌کرد

زن پاکدشتی ماجرای خود را این طور تعریف کرد: «در خیابان منتظر تاکسی بودم که به سمت خیابان امیر حصار بروم. پرایدی جلوی پایم ترمز زد. لحظه‌ای که قصد داشتم پشت صندلی خودرو بنشینم متوجه شدم از بیرون، در خودرو دستگیره ندارد و برای همین مجبور شدم در صندلی جلو پراید بنشینم.»

زن ۵۷ ساله ادامه داد: «راننده به بهانه تمام کردن بنزین در بیابان‌های پاکدشت ایستاد و از خودرو پیاده شد. او به صندوق عقب خودرو مراجعه کرد تا به گفته خودش بطری ۴ لیتری بنزین را بیاورد اما مرد جوان در همان لحظه با دستمالی که به اتر ماده بیهوشی آغشته شده بود من را بیهوش کرد.»

خانم مالباخته در ادامه گفت: «لحظه‌ای که به هوش آمدم سرم مرد جوان سرم را زیر صندلی ماشین با دست‌هایش فشار می‌داد، و در همان لحظه با چند ضربه دسته چاقو به سر و صورتم کوبید. سعی کردم فرار کنم و برای همین پاهایم را از پنجره خودرو به بیرون آوردم.»

زن پاکدشتی افزود: «هنگامی که پاهایم از پنجره به بیرون بود، مرد جوان با گذاشتن چاقو بر گلوم من را تهدید به مرگ کرد. در همانجا بود که سارق خشن گوشواره‌هایم را از گوش‌هایم کند که همین باعث شد گوش‌هایم ۸ بخیه بخورد.»

دستگیری سارقان جوان در پاکدشت

تیم پلیسی با تلاش‌های شبانه روزی و کار اطلاعاتی، همراه با چک کردن دوربین‌های تردد موفق به شناسایی سارق جوان و همدستش که همسرش است می‌شوند.

مأموران پلیس پس از شناسایی سارق و اخذ مجوز قضائی در یک عملیات ضربتی و پیچیده متهم جوان را همراه با همسرش را دستگیر کردند. سارق خشن در بازجویی‌ها با توجه به شواهد و مدارک صریحاً به جرم سرقت طلاجات زن حدوداً ۵۶ ساله با همدستی همسرش اعتراف کرد.

سارق جوان در بازجویی‌ها ادعا کرد که اغلب سرقت‌ها را با کمک همسرش انجام داده است و طلاهای زن ۵۷ ساله به یک طلافروشی در قیام دشت فروخته است و خودرو پرایدی که با آن این جرم را انجام داده برای یکی از دوستانش است.

بنابراین گزارش پرونده متهمان پس از اعترافاتشان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

منبع: رکنا
کد خبر 494161

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.