آمار کرونا کردستان ۲۶ اردیبهشت؛ ۷ فوتی و ۱۱۰ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا ۲۶ اردیبهشت ماه را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ یکشنبه ۲۶ اردیبهشت _ اظهار کرد: در این بازه زمانی ۱۱۰ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند.

وی افزود: از این تعداد ۲۰۰ نفر در شهرستان سنندج، ۳۴ نفر در شهرستان سقز، ۳۳ نفر در شهرستان قروه، ۱۲ نفر در شهرستان بیجار، ۲۵ نفر در شهرستان کامیاران، ۹ نفر در شهرستان دیواندره، ۳۲ نفر در شهرستان بانه، ۲۲ نفر در شهرستان مریوان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه در حال حاضر ۳۶۷ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری هستند، ادامه داد: هم اکنون ۶۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۷ فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش شده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار هزار و ۲۹۸ نفر رسید.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۵۱۵ نفر در شهرستان سنندج، ۱۱۲ نفر در شهرستان مریوان، ۲۴۰ نفر در شهرستان سقز، ۱۰۰ نفر در شهرستان قروه، ۵۹ نفر در شهرستان بیجار، ۷۵ نفر در شهرستان کامیاران، ۷۴ نفر در شهرستان دیواندره، ۱۰۰ نفر در شهرستان بانه، ۲۰ نفر در شهرستان دهگلان و ۳ نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 493897

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.