آمار کرونا کاشان ۲۳ اردیبهشت؛ ۳ فوتی و ۳۲ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۲۲ نفر اهل کاشان هستند و سه مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سیدعلیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۱۶۸ هزار و ۶۹۴ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۱۰ هزار و ۹۹۶ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۲۷ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد چهار نفر اهل توابع منطقه کاشان و ۲۲ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۹۰ سال و حداقل سن بستری ۳۲ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل پنج بیمار جدید بستری شده است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۲۳۶ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۲۰ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۲۶ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۴۰ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۳۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و شش نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: سه مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۶۰ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۲۳ هزار و ۳۳ نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.

کد خبر 493217

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.