۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳
درگیری مسلحانه سوداگران مرگ با پلیس

خودروی سمند حامل مواد مخدر در حوالی شهر بروات کرمان مشاهده شد و مأموران قصد متوقف کردن آن را داشتند که سرنشینان سه خودروی دیگر با ایجاد مزاحمت و شلیک به سمت مأموران، خودروی حامل مواد را فراری دادند در این حادثه 9 نفر دستگیر و یک نفر کشته شد.

به گزارش ایمنا، فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف هزار و ۲۶۸ کیلو تریاک و حشیش در چند عملیات پلیسی و هلاکت یک قاچاقچی خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظری افزود: به دنبال اقدام اطلاعاتی نیروهای پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی مبنی بر این که گروهی از قاچاقچیان قصد دارند یک محموله مواد افیونی را از شهرستان بم به شهرهای شمالی کشور منتقل کنند، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: با استقرار گروه‌های عملیاتی پلیس در نقاط از پیش تعیین شده، خودروی سمند حامل مواد مخدر در حوالی شهر بروات مشاهده شد و مأموران قصد متوقف کردن آن را داشتند که سرنشینان سه خودروی دیگر با ایجاد مزاحمت و شلیک به سمت مأموران خودروی حامل مواد را فراری دادند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار کرد: خودروی حامل مواد مخدر در حالی که با افزایش سرعت از محل درگیری می‌گریخت و به سمت شهر بم در حال حرکت بود، واژگون و راننده آن به شدت زخمی شد.

وی با اشاره به متواری شدن قاچاقچیان مسلح هر سه دستگاه خودرو از محل، افزود: مأموران با حضور سریع در محل وقوع تصادف، راننده را به بیمارستان منتقل کردند که باوجود تلاش کادر پزشکی، درگذشت.

ناظری ادامه داد: مأموران طی این عملیات نفس گیر و در بازرسی از خودروی سمند بیش از ۲۷۵ کیلوگرم تریاک و ۵۳ کیلوگرم حشیش را کشف کردند.

وی با بیان این که در مجموع طی این عملیات ۳۲۸ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد افیونی کشف شد، تصریح کرد: تلاش پلیس برای دستگیری متهمان فراری ادامه دارد. در این عملیات‌ها ۹ قاچاقچی دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل شدند.

منبع: تابناک 

کد خبر 492345

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.