آمار کرونا کاشان ۱۴ اردیبهشت؛ ۲ فوتی و ۵۰ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۵۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۳۶ نفر اهل کاشان هستند و دو مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سیدعلیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۱۶۴ هزار و ۹۱۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۱۰ هزار و ۶۰۲ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۵۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۴۳ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد هفت نفر اهل توابع منطقه کاشان و ۳۶ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۹۱ سال و حداقل سن بستری یک سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل هفت بیمار جدید بستری شده است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۳۰۳ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۵۴ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۴۹ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۵۱ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۴۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و چهار نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: دو مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۱۵۴ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۲۲ هزار و ۱۹۹ نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.

کد خبر 491188

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.