متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان اقدامی  به موقع است

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: از سازمان تأمین اجتماعی بابت اقدام درست، دقیق و به موقع برای افزایش و متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تشکر می‌کنم و امیدوارم این اقدام تکمیل شود و به جایی برسیم که بازنشستگان دغدغه معیشت نداشته باشند.

به گزارش ایمنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا سلیمی اظهار کرد: خواسته اصلی ما متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان است تا حقوق بازنشستگان با افراد شاغل و همچنین حقوق بازنشستگان دستگاه‌های مختلف و صندوق‌های بازنشستگی مختلف متناسب‌سازی شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه بسیاری از بازنشستگان با مشکلات مالی مواجه هستند، گفت: بازنشستگان کرامت دارند و هزینه زندگی و درمان بازنشستگان از دوران اشتغال بیشتر است بنابراین سازمان تأمین اجتماعی باید از تمامی امکانات و ظرفیت موجود برای افزایش حقوق، بهبود معیشت و ارتقا خدمات به این عزیزان استفاده کند.

سلیمی مصوبه مجلس شورای اسلامی برای پرداخت ۸۹ هزار میلیارد تومان از دیون دولت به تأمین اجتماعی را نشان دهنده دغدغه نمایندگان نسبت به وضعیت بیمه شدگان و بازنشستگان دانست و گفت: سازمان تأمین اجتماعی نیز با توجه به آمادگی که از قبل ایجاد کرده است افزایش ۳۹ درصدی حقوق بازنشستگان را از ابتدای سال انجام داد.

کد خبر 491059

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.